تاریخ انتشار: 1396/06/05 13:47
کد خبر: 186464

مایلی کهن:خیلی‌ها می‌گویند من خلاف جریان آب شنا می‌کنم/ من عشق نمایش خودم در تلویزیون نیستم!

محمد مایلی‌کهن سرمربی سابق تیم ملی همچنان در انزلی به سر می‌برد و مربیگری در ملوان تا اینجا آخرین فعالیت رسمی او در فوتبال ایران بوده است.
مایلی کهن:خیلی‌ها می‌گویند من خلاف جریان آب شنا می‌کنم/ من عشق نمایش خودم در تلویزیون نیستم!

 با مایلی‌کهن که حالا شایعه ممنوع‌التصویر بودنش مطرح شده است صحبت کردیم و او به سوالات پاسخ داد.

 

ممنوع‌التصویر شدن

از مایلی‌کهن ابتدا در خصوص ممنوع‌التصویر شدن‌اش در تلویزیون سوال می‌کنیم که اینگونه جواب می‌دهد: من هم این موضوع را شنیده‌ام، اصلا بر فرض که این خبر حقیقت داشته باشد، من عشق نمایش خودم در تلویزیون نیستم و همه هم می‌دانند این مسائل دلیلش چیست. من بارها هم گفته‌ام که منافع ملی را با هیچ چیزی عوض نمی‌کنم. در خبرها آمده که من ممنوع التصویر شده‌ام، اصلا شاید من را تلویزیون نشان ندهد! متاسفانه بعضی‌ها بیش از حد در این مورد شلوغ کردند.

 

اگر سکوت می‌کردم

مایلی‌کهن در قسمت دیگری از حرف‌هایش می‌گوید: خیلی‌ها می‌گویند من خلاف جریان آب شنا می‌کنم. من الان 62 سال دارم و برخی مسائل وجود دارد که من نمی‌توانم در مورد آنها مماشات کنم. هر چه دارم از سرم هم زیاد است ولی اگر سکوت می‌کردم الان در امریکا، فرانسه، انگلیس و سوئیس ویلا داشتم.

 

دیدار با سلطانی‌فر

مایلی‌کهن در خصوص دیداری که چند روز پیش با وزیر ورزش و جوانان داشت می‌گوید: وزیر محترم ورزش لطف داشت و حدود یک ساعت و نیم با هم دیدار داشتیم.من به هیچ عنوان از او خواسته شخصی نداشتم و دغدغه اصلی‌ام در مورد مشکلات ورزش و دغدغه‌های ملی است؛ مشکلاتی که قابل حل است. وقتی هم حرف می‌زنم می‌خواهند بگویند مایلی‌کهن ضد رژیم است. کسی نمی‌تواند از این وصله‌ها به من بچسباند.

 

نیمه اول، نیمه مربیان نیست؟

از مایلی‌کهن در مورد بازی پرسپولیس و الاهلی سوال می‌کنیم، مسابقه‌ای که رسانه‌ها بعد از اتمام آن از برانکو بابت تعویض‌هایش تعریف و تمجید کردند. مایلی‌کهن می‌گوید:« مگر نیمه اول نیمه مربیان نیست که می‌گویند نیمه دوم نیمه مربیان است؟ باور کنید نیمه اول هم نیمه مربیان است.» او در مورد اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند از الاهلی عبور کند می‌گوید:« مگر این کار غیر ممکن است، مگر الاهلی از کره دیگری آمده است؟»

 

بدهی میلیاردی پرسپولیس

بدهی 200 میلیاردی باشگاه پرسپولیس موضوع دیگری بود که مایلی‌کهن در موردش صحبت می‌کند. او می گوید: واقعا اگر پرسپولیس در این مدت مدیر یا مسئولی نداشت، آیا بدهی‌های این باشگاه بیشتر می‌شد؟ شما بروید حرف‌های مرا در مورد رویانیان و ژوزه سرچ کنید. ببینید آن زمان در مورد رویانیان و افرادی که به پرسپولیس می‌آورد چه صحبت‌ها و پیش‌بینی‌های انجام دادم. من خجالت کشیدم که یک مدیر که در دولت هم پست مهمی داشته است، به ترکیه می‌رود تا ساقدوش دنیزلی شود و او را به ایران بیاورد.

 

وضعیت استقلال و منصوریان

از مایلی‌کهن می‌پرسیم که آیا استقلال باید به منصوریان برای ادامه حضورش در این تیم زمان بدهد که او می‌گوید: چرا نباید به منصوریان زمان بدهند؟ مگر کرانچار در سپاهان خوب نتیجه گرفته است، آیا مرغ همسایه غاز است؟ مشکل اساسی ما این است که در باشگاه‌ها مدیران هزینه داریم. شما ببینید که فصل گذشته سه بازیکن خارجی در پرسپولیس بودند، آنها چقدر برای این تیم بازی کردند و چه هزینه‌ای برای این تیم درست کردند؟ چرا کسی در این مورد صحبت نمی‌کند؟

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4pnegd

اخبار مرتبطآخرین اخباراظهار نظر جنجالی مایلی کهن در مورد کی روش!