تاریخ انتشار: 1396/06/04 15:50
کد خبر: 186613

رونمایی از سه چهره مشهور ممنوع التصویر فوتبال ایران

در شرایطی که ممنوع التصویر شدن چهره های سرشناس هرگز به صورت رسمی اعلام نمی شود برخی شایعات حکایت از ممنوع التصویر شدن مهدی مهدوی کیا، علی کریمی و محمد مایلی کهن دارد.
رونمایی از سه چهره مشهور ممنوع التصویر فوتبال ایران

 گفته شده پس از آنکه این سه چهره در هفته های اخیر اظهارنظرهایی را درباره وضعیت دو بازیکن تیم ملی مطرح کرده بودند شرایط تازه ای برایشان رقم خورده است. به طوری که قرار نیست فعلا تصویر، گزارش  و یا مصاحبه ای از مهدوی کیا، کریمی و مایلی کهن در صدا و سیما پخش شود.

این اولین بار نیست که چهره های مطرح با چنین شرایطی مواجه می شوند. ممنوع التصویر شدن افراد سرشناس معمولا تصمیمی است که بدون اینکه به صورت رسمی از سوی صدا و سیما اعلام شود درباره افراد اتخاذ می شود. به عنوان مثال این شرایط تا امروز برای افراد شاغل در حوزه هنر رقم خورده است. بازیگران سینما بارها به دلیل اظهارنظرهای خود ممنوع التصویر شدند. این شرایط در برخی موارد و به مرور زمان تغییر می کند اما درباره برخی افراد ممنوع التصویر بودن پابرجا باقی می ماند. نکته این است که نه در زمان ممنوع التصویر شدن و نه در زمان منع این تصمیم اعلامی رسمی برای آن وجود ندارد و افراد سرشناسی که ممنوع التصویر می شوند هرگز به صورت رسمی در جریان این تصمیمات قرار نمی گیرند.

امروز محمد مایلی کهن یکی از سه چهره فوتبالی که گفته شده ممنوع التصویر شده در واکنش به این موضوع گفت: اگر واقعیت داشته باشد خدا را شکر می‌کنم. اصلا چیزی به من نگفتند درباره ممنوع التصویر بودنم؛ اما اگر چنین چیزی باشد شکر و اگر هم نباشد بازهم شکر می‌کنم. به قدر کافی من را در این سال‌ها نشان داده‌اند.

مایلی کهن اعلام کرده مشکلی با این وضعیت ندارد اما هنوز مشخص نیست علی کریمی و مهدی مهدوی کیا چه واکنشی نسبت به این موضوع داشته باشند. کریمی و مهدوی کیا از محبوب ترین چهره های فوتبال ایران هستند که حضوری فعال در فضای مجازی دارند. باید دید این دو در روزهای آینده واکنشی به این شایعات خواهند داشت.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4myaky

اخبار مرتبطآخرین اخبارمایلی کهن: اگر ممنوع التصویر شده ام که خدا را شکر، اگر هم نشده باشم، باز هم خدا را شکر!