تاریخ انتشار: 1396/06/04 21:09
کد خبر: 186565

اظهار نظر جنجالی مایلی کهن در مورد کی روش!

سرمربی اسبق تیم ملی ایران گفت: تاکنون با دید مقایسه به طارمی و منشا نگاه نکرده‌ام.
اظهار نظر جنجالی مایلی کهن در مورد کی روش!

محمد مایلی کهن درباره شرایط نه چندان خوب این روزهای استقلال اظهار داشت: نمی‌شود که یک تیم همیشه شرایط خوبی داشته باشد. این فراز و فرودها همیشه وجود داشته است. طبعا اگر اجازه بدهند شرایط بهتر می‌شود. تیم‌های ما بیشتر مشکل مدیریتی دارند. مگر نگفتند پرسپولیس 200 و استقلال 100 میلیارد بدهی دارند؟! من فکر می‌کنم اگر این تیم‌ها مدیر نداشتند الان شرایط‌شان بهتر بود.از کجا معلوم که اینها بروند بیشتر نشود. مشکل جای دیگری است.

مایلی کهن در خصوص وضعیت منصوریان و پیشنهادش برای مدیران استقلال نیز گفت: منصوریان کارش خوب است و باید به او فرصت داد. با 4 یا 5 بازی نمی‌شود گفت که شرایط خوب است یا بد. در سپاهان شرایط آقای کرانچار چطور است؟ شما خودتان خارجی دوست هستید.

سرمربی اسبق تیم ملی درباره احتمال موفقیت پرسپولیس در برابر الاهلی عربستان گفت: شانس زیادی برای پرسپولیس قائل هستم. پرسپولیس باید بازی را ببرد. اما خب اگر بازی 3-3 شود هم به نفع ما خواهد شد. امیدوارم این اتفاق رخ دهد و پرسپولیس راهی دور بعدی شود.

وی درباره مقایسه طارمی و منشا گفت: با این دید بازی آنها را نگاه نکرده‌ام اما هر دو خوب هستند و فوتبال را به خوبی بازی می‌کنند و می‌توانند کمک کنند. 

سرمربی سابق تیم ملی درباره عملکرد خوب برانکو مقابل الاهلی در نیمه دوم اذعان داشت: من با این اصطلاحی که جامعه فوتبال می‌گذارند موافق نیستم. نیمه دوم نیمه مربیان یعنی چه؟یعنی  نیمه اول برای همسایه است؟ هر دو نیمه برای مربیان است. این نمی‌شود که تقسیم کنیم. 

مایلی کهن درباره درگیری کی‌روش با دو نفر در استخر و همچنین دعوت نکردن از بازیکنان جدید در اردوی تیم ملی گفت: مگر تا به الان غیر از این عمل کرده است؟ مثل آقایان پرتغالی عمل می‌کند اما رنگش نکنند و به عنوان پرتغالی به ما قالب کنند. این نظرش است و من نمی‌توانم حرفی بزنم که چه کسی را دعوت می‌کند و چه کسی را دعوت نمی‌کند و این حق یک مربی است. اما چرا کنکاش نمی‌کنید 10 روز در ایران است و بقیه روزها در استراحت است و در سال اقتصاد مقاومتی همینجور پول‌ها را می‌گیرد و به ریش همه ما می‌خندد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در پایان درباره شایعه ممنوع التصویر شدنش بیان داشت: من هم مثل شما تازه شنیده‌ام. اگر واقعیت داشته باشد خدا را شکر می‌کنم. اصلا چیزی به من نگفتند درباره ممنوع التصویر بودنم. اما اگر چنین چیزی باشد شکر و اگر هم نباشد بازهم شکر می‌کنم. به قدر کافی من را در این سالها نشان داده‌اند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3qng8n

اخبار مرتبطآخرین اخبار


همین که می گویند دیوانه‌ای، شانس آوردم!