تاریخ انتشار: 1401/12/01 19:06
کد خبر: 10385

دزدان در 2 ساعت کل خانه کاپیتان تیم ملی را جارو کردند / میزان اموال سرقتی مشخص شد

سارقان توپی منزل در دو ساعت تمام اسباب و وسایل علیرضا نادی کاپیتان سابق تیم ملی را ربودند.
دزدان در 2 ساعت کل خانه کاپیتان تیم ملی را جارو کردند / میزان اموال سرقتی مشخص شد

یک اتفاق عجیب و ناراحت کننده برای ستاره و کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران؛ جایی که منزل علیرضا نادی مورد سرقت قرار گرفته و مقدار زیادی پول و لوازم قیمتی و البته مدارک مهم از خانه او دزدیده شده است.

این اتفاق جمعه شب هفته اخیر رخ داده است. یعنی شبی که فردای آن تعطیلی رسمی بوده و به نوعی سارقان با برنامه ریزی قبلی می‌دانستند که نادی به همراه خانواده اش قرار است منزل شخصی‌شان را برای ساعاتی ترک کنند.

یک پژوی ۲۰۷ سفید رنگ بعد از خروج نادی و خانواده‌اش وارد منزل کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران شده است. کار این سارقان که چهار نفر هم بوده‌اند تا ساعت ۱۱:۴۰ شب طول کشیده است. یعنی حدود یک ساعت قبل از بازگشت علیرضا نادی و خانواده اش.

وقتی علیرضا نادی به همراه خانواده اش وارد منزل می‌شوند با یک وضعیت عجیب و در هم ریخته برخورد می‌کنند. گاوصندوقی که دیگر خبری از آن نبوده و یک سری اشیا قیمتی و طلا که به سرقت رفته است.

نادی و خانواده اش که کاملا بابت این اتفاق شوکه شده بودند، بلافاصله پلیس آگاهی را در جریان این اتفاق می‌گذارند. بعد از گذشت تقریبا سه روز از این اتفاق همچنان جست و جوی پلیس برای پیدا کردن سارقان ادامه دارد.

بعد از مطلع شدن از این اتفاق با علیرضا نادی تماس گرفتیم تا ازجزییات داستان مطلع شویم. مطابق انتظار کاپیتان سابق تیم ملی بعد از این اتفاق تلخ خیلی حال خوشی نداشت و به نوعی از این اتفاق هنوز شوکه بود. با این وجود او به چند سوال خبرنگار ما درباره این ماجرا پاسخ داد.

نادی درباره سرقتی که از خانه اش انجام شده گفت: "من به همراه خانواده فقط برای دو ساعت به خانه خواهرم رفته بودیم. وقتی برگشتیم دیدم در خانه باز است و سرقت انجام شده است. چهار نفر آمدند؛ گاوصندوق، مقدار خیلی زیادی طلا و اسناد و مدارک و همه را بردند. ما ساعت ۹:۳۰ رفتیم و ۱۲:۳۰ برگشتیم؛ می‌شود گفت در سه ساعت این اتفاق رخ داده است.

نادی در ادامه گفت:" متاسفانه قطعا این سرقت برنامه ریزی شده بوده است چون دقیقا تایم ورود و خروج ما را داشتند. حدودا دو، سه میلیارد هم ارزش چیزهایی بوده که دزدیده شده است.

نادی درباره اقداماتی که بعد از این اتفاق انجام داده گفت: "از روز اول ما دنبال کارهایش رفتیم و کارها را پیگیری می‌کنیم. من واقعا نمی دانم اسناد و مدارک به چه دردشان می‌خورد. پول و طلاها را بردید قبول دیگر چرا اسناد و مدارک را بردید؟ من واقعا نمی دانم چه بگویم. اصلا اوضاع روحی‌ام خوب نیست.

ببینید من ناراحت این هستم که طرف آمده اتاق را به هم ریخته، مدال من، عنوان های ورزشی من، آیدی کارتم و همه این ها را دیده و فهمیده که من هستم ولی باز ادامه داده است. همه چیزهایی که مربوط به مشخصات من است در خانه پخش شده بود."

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: "بستگی به پلیس آگاهی دارد که سارقان پیدا شوند یا نه. آن ها تمام تلاش خود را می کنند. وقتی به آگاهی رفتم بنده خداها گفتند شما به گردن ایران حق دارید، پرچم ایران را بالا بردید و مردم را شاد کردید و ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم. دیگر پیدا شدن سارقان به خیلی مسائل دیگر دارد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4mn6b2

اخبار مرتبطآخرین اخبارولاسکو و تحمیل رفقا به والیبال ایران