تاریخ انتشار: 1403/02/01 10:52
کد خبر: 1273259

هوشنگ نصیرزاده: گزینه نهایی سرمربی تراکتور تا فردا مشخص می‌شود

مدیرعامل باشگاه تراکتور اعلام کرد که سرمربی این تیم فردا مشخص خواهد شد.
هوشنگ نصیرزاده: گزینه نهایی سرمربی تراکتور تا فردا مشخص می‌شود

 هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه  تراکتور  در مورد تعیین تکلیف سرمربی تراکتور گفت: ما جلسه هیئت‌مدیره را برگزار کردیم، گزینه اول آقای بردیف بود که گفت 20 اردیبهشت می‌تواند به ایران بیاید، چند گزینه دیگر هم داشتیم کریس کلمن هم بود و ایشان جزو گزینه‌های ماست اما هنوز با او به نتیجه اصلی نرسیدیم.

او در خصوص زمان تعیین سرمربی عنوان کرد: احتمالا تا فردا نهایی خواهد شد. به دلیل اتفاقاتی که در فرودگاه رخ داد، سرمربیان داخلی هم گفتند که آنجا مشکل کارکردن وجود دارد و حتی سرمربی‌ای که ما انتخاب کردیم، این ویدیوها را برایش فرستادند و تا حدی مردد شده است.

وی افزود: چندتا از بازیکنان ما هم به این دلیل خیلی نگران بودند. البته این تعداد هواداران تعداد بسیار کمی هستند و بیشتر هواداران منطقی ناراضی هستند.

مدیرعامل تراکتور با اشاره به سرمربی بعدی این تیم اظهار داشت: اثر این موضوع هم روی انتخاب ما به عنوان مربی و هم انتخاب مربی ایرانی تردید ایجاد کرده است. اصرار ما روی گزینه خارجی است چون مردم در موردش پیش‌داوری ندارند. البته گزینه‌هایی که داریم، بازهم با نظرات مردم مواجه می‌شوند و برخی قسمت منفی کار آنها را بولد می‌کنند. به هر حال فکر می‌کنم تا فردا سرمربی انتخاب خواهد شد.

باشگاه تراکتور صیح امروز اعلام کرده بود که با برگزاری جلسه فوق العاده، سرمربی جدید امروز (شنبه) انتخاب خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/kqzo58

آخرین اخبار