تاریخ انتشار: 1402/02/23 14:41
در کورس نبودیم اما استادیوم را پر کردیم
کد خبر: 6285

نصیرزاده: تراکتور پرتماشاگرترین تیم آسیاست

نصیرزاده می‌گوید باوجود اینکه پرسپولیس و سپاهان در کورس بودند اما پرتماشاگرترین بازی هفته در تبریز برگزار شد.
نصیرزاده: تراکتور پرتماشاگرترین تیم آسیاست

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص نمایش سرخپوشان تبریزی گفت: تراکتور در این بازی نیز همچون هفته‌های گذشته، فوتبال مالکانه، تهاجمی و جذابی به نمایش گذاشت و خدا را شکر سه امتیاز بازی را هم کسب کردیم و‌ هواداران خوشحال به خانه بازگشتند.

او با تاکید بر اینکه تراکتور پرتماشاگرترین تیم آسیاست است، اظهار داشت: این موضوع یک ادعا نیست؛ بلکه هواداران ما در عمل ثابت کرده‌اند که حمایت‌شان تنها به فضای مجازی ختم نمی‌شود و در سرما و گرما همواره پشتیبان تراکتور هستند.

مدیرعامل تراکتور با کنایه به پرسپولیس و سپاهان گفت: سه تیم بالای جدول برای کسب عنوان قهرمانی می‌جنگند، اما نکته جالب ماجرا اینجاست که بازهم تعداد تماشاگران تراکتور در هفته بیست و نهم، بیشتر از تماشاگران بازی‌ آن تیم‌ها بود. باتوجه به استقبال فراتر از انتظار هواداران از بازی‌های تراکتور، بدون شک آمار پرتماشاگرترین تیم و بازی فصل بیست و دوم، در تسخیر پرشورهاست.

fgtpuuai

نصیرزاده با اشاره به اینکه تراکتور آخرین بازی خانگی فصل را پشت سر گذاشت، توضیح داد: جا دارد از تمامی هواداران‌مان به ویژه هواداران شهرستانی تراکتور که تحت هر شرایطی تیم محبوبشان را حمایت کرده‌اند، تشکر و قدردانی ‌کنم. همچنین از مسئولان سکوها نیز به خاطر کمک به برقراری نظم و تشویق منظم و یکصدا نهایت سپاس و قدردانی را دارم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در پایان تاکید کرد: باشگاه با رعایت اصل حرفه‌ای‌گری در مسیر ترسیم شده حرکت می‌کند و امید است شاهد افتخار آفرینی تراکتور و خوشحالی مردم خطه آذربایجان در فصل آتی مسابقات باشیم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4mzww2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


نفت آبادان - تراکتور؛ نفت بحران‌ زده مقابل تراکتور اوج گرفته