تاریخ انتشار: 1403/03/17 13:24
کد خبر: 1276732

اولتیماتوم وزیر ورزش درمورد VAR | اعتبار ۱۱۰ میلیاردی دولت برای تجهیز ورزشگاه‌ها

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر تجهیز رقابتهای فصل آتی فوتبال باشگاهی کشور به VAR، از کمک ١١٠ میلیاردی دولت به فوتبال برای تجهیز ورزشگاه‌ها خبر داد.
اولتیماتوم وزیر ورزش درمورد VAR | اعتبار ۱۱۰ میلیاردی دولت برای تجهیز ورزشگاه‌ها

کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت تجهیز رقابتهای فوتبال باشگاهی ایران از لیگ بیست و چهارم به VAR، اظهار داشت: لازمه داشتن لیگ پویا، سالم و فسادستیز داشتن VAR است. بنابراین لیگ بیست و چهارم حتما باید با VAR برگزار شود.

وی افزود: با وجود اینکه تامین اعتبار برای تجهیز لیگ به کمک داور ویدیویی، مسئولیت باشگاه‌ها و مجموعه فوتبال است اما دولت برای حمایت از فوتبال به عنوان رشته‌ای پرمخاطب ١١٠ میلیارد تومان برای این کار تامین اعتبار کرد تا هفت دستگاه VAR و متعلقات آن برای ورزشگاه‌ شهرهای مختلف خریداری شود.

وزیر ورزش و جوانان از دستور به شرکت توسعه و تجهیز برای رفع دغدغه هواداران فوتبال خبر داد، گفت: شرکت توسعه باید پس از رفع موانع اداری ظرف دو هفته آینده این دغدغه‌ را بر طرف کند تا با تجهیز ورزشگاه‌ها، فصل آتی لیگ برتر با VAR برگزار شود. همچنین از فدراسیون فوتبال خواستم با انجام هماهنگی لازم با مبادی ذیربط همچون فیفا، دیدار نهایی جام حذفی را با استفاده از کمک داور ویدیویی برگزار کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/em6pqa

آخرین اخبار