تاریخ انتشار: 1403/03/25 06:10
کد خبر: 1277161

نکونام اصلاحات را آغاز کرد؛ او ماندنی است

جواد نکونام در تلاش برای آغاز فصلی متفاوت در استقلال است تا در فصل پیش رو راه سهل‌تری را برای رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر داشته باشد.
نکونام اصلاحات را آغاز کرد؛ او ماندنی است

مسئولیت جواد نکونام در فصل جدید در استقلال مضاعف شده است به این خاطر که آبی‌ها توامان با حضور در لیگ برتر و جام حذفی در لیگ نخبگان آسیا هم حاضر می‌شوند و تماشاگران استقلال انتظار دارند تیم در آسیا هم در حد و اندازه‌های نام استقلال ظاهر شود.

جواد نکونام بعد از دومی در لیگ برتر در پیامی که صفحه شخصی اش منتشر کرد از تیم‌های رقیب عذرخواهی کرد و این رفتار نشان داد که او در حال فکر کردن به اتفاقات فصل گذشته است و اگر به این نتیجه برسد که برخی از رفتارها اشتباه است عذرخواهی می‌کند و اگر به این نتیجه برسد که استقلال باید تقویت شود، کوتاهی نمی‌کند.

به نظر جواد نکونام از هم اکنون و پیش از شروع تمرینات اصلاحات را آغاز کرده است. او در تلاش برای جذب یک دستیار خارجی جدید است. این بدین معنی است جواد نکونام  به این نتیجه رسیده است که تیم را از نظر فنی تقویت کند.

این اصلاحات نشان می‌دهد که جواد نکونام در استقلال ماندنی است. او به زودی دستیار جدیدش را معرفی می‌کند که به نظر یک مربی اسپانیایی است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/mmgjp8

آخرین اخبار