تاریخ انتشار: 1401/11/24 03:24
رابطه جنسی| مشکلات جنسی| دانستنی‌های جنسی
کد خبر: 10246

این زن‌ها بعد ازدواج رابطه جنسی بهتری با همسر خود دارند+جزئیات

تحقیقات نشان داده که زنانی که موهایشان بلوند است بهتر می توانند مردان را به خود جذب کنند و در روابط عاشقانه تر عمل می کنند.
این زن‌ها بعد ازدواج رابطه جنسی بهتری با همسر خود دارند+جزئیات

خانم هایی که موهای بلوندی دارند خصوصیات متفاوتی نسبت به خانم های مو مشکی دارند و بیشتر مردان عاشق خانم هایی با موهای طلایی هستند.

ممکن است فکر کنید رنگ مو روی شخصیت و خصوصیات ظاهری تاثیرگذار نیست اما بلوند بودن می تواند تاثیرات زیادی روی شخصیت داشته باشد و خانم های مو بلوند از مزایای بیشتری نسبت به سایر خانم ها بهره مند باشند.

بلوند ها

خانم های بلوند، مردان را بیشتر جذب خود می کنند:

مردان بیشتر جذب خانم هایی که مو های بلوندی دارند، می شوند. در مطالعه ای که توسط مجله روان شناسی اجتماعی انجام شد، به 110 مرد تصاویری از زنان با رنگ های مختلف مو نشان داده شد و از آن ها خواسته شد تا از روی تصاویر این خانم ها را از نظر جذابیت، سلامت، پتانسیل دوست یابی و توانایی فرزند داری شناسایی کنند و به آنها رای بدهند.

نتیجه تحقیق نشان داد که آقایان جذب خانم های مو بور می شوند و به زنان مو بور بیش از بقیه رای دادند زیرا آنها معتقد بودند این زنان سلامت بهتری دارند، و جوان تر جلوه می کنند.

این تحقیق ثابت کرد که مردان بیشتر از روی ظاهر زنان آن ها را قضاوت می کنند که آیا شریک زندگی خوبی هستند یا خیر. پس اگر فکر می کنید به آرایشگاه رفتن و تغییر رنگ مو تاثیری روی مرد زندگی تان ندارد، در اشتباهید.

جذابیت موی بلوند

خانم های بلوند درآمد بیشتری دارند:

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تحقیقات نشان داده است که زنان مو بور، %10 بیشتر از زنانی ست که مو های مشکی، قرمز، قهوه ای و… دارند، درآمد دارند.آنچه در افزایش درآمد این خانم ها تاثیرگذار بوده، خصوصیات جسمی، ادراکی و توانایی های آن ها است.

در راستای این تحقیق از شرکت کنندگان مو سیاه خواسته شد تا رنگ موهایشان را تغییر دهند. نتیجه این تحقیق بسیار جالب بود و نشان داد این زن ها زمانی که موهایشان را بور کردند، انعام بیشتری در محیط کار نصیبشان شد.

بلوندها در رابطه ی زناشویی بهتر عمل می کنند:

رابطه جنسی بخش مهمی از رابطه زناشویی است و می تواند به عمیق تر کردن ارتباط بین دو نفر کمک کند. اما آیا می دانستید رنگ مو در رابطه جنسی تاثیرگذار است؟

ممکن است تعجب کنید اما در یک نظرسنجی از 1500 مرد، گفته می شود که زنان با موی بلوند رابطه جنسی بهتری با شریک خود برقرار می کنند و مردانی که همسرانی با مو های بلوند دارند، رابطه زناشویی بهتری را با آنها تجربه می کنند.

تعدادی از مردان نیز گفته اند که خانم های سبزه در بوسه بهتر و احساسی تر هستند اما اکثریت مردان گفته اند که خانم های بلوند در تخت خواب بهتر عمل می کنند و رابطه رمانتیک تری با همسرانشان دارند.

مو بلوند ها در روابط جنسی

خانم های بلوند مدت طولانی تری برای آماده شدن نیاز دارند:

زنان بلوند به طور متوسط شش دقیقه طولانی تر از زنان با موهای تیره تر زمان می برد تا آماده شوند. آماده شدن برای خانم هایی که مو های بلوندی دارند، کار بسیار سخت و طاقت فرسایی است زیرا آنها زمان زیادی را خشک کردن مو ها، آرایش کردن و صاف یا فر کردن موها و… اختصاص می دهند.

شاید 6 دقیقه زمان بیشتر برای آماده شدن برای هر روز مدت زمان کمی باشد اما این عدد کم در طول هفته به 40 دقیقه می رسد. تحقیق دیگری نشان داده که 75% از زنان مو بور بدون آرایش از خانه بیرون نمی روند اما زنان مو قهوه ای یا مشکی با بیرون رفتن بدون آرایش مشکل ندارند.

رنگ موی روشن

بلوندها دارای IQ بالاتری هستند:

اگر این گفته را که خانم های مو بلوند IQ بالاتری دارند، باور نکرده اید، بهتر است نتیجه تحقیقی که در دانشگاه اوهایو انجام شد، را مطالعه کنید.

نتیجه این تحقیق بر روی 10، 878 زن نشان داد که در میان همه رنگ های مو، بلوندها دارای بالاترین IQ با میانگین ضریب هوشی 103.2 بودند و ضریب هوشی متوسط سبزه ها 102.7 بود و کمترین آن مربوط به زنان مو قرمز با 101.2 و مو مشکی ها با 100.5 بودند.

بلوندها بیشتر به رابطه جنسی فکر می کنند:

این گفته که مردان هر هفت ثانیه به رابطه جنسی فکر می کنند، یک افسانه است، اما اکثر مردها در واقع چند بار در روز به آن فکر می کنند در حالی که اغلب زنان در مورد آن چندین بار در هفته فکر می کنند. اما زنان بلوند بیش از زنان دیگر به رابطه جنسی فکر می کنند و در رابطه زناشویی بهتر هستند و بیش ترین رابطه جنسی را دارند.

دختران مو بلوند

بلوندها همسران ثروتمندی دارند:

محققان دریافتند که بلوندها با مردانی ازدواج می کنند که 6 درصد بیشتر از شوهران سایر زنان با دیگر رنگ موها درآمد دارند. همانطور که گفتیم درآمد زنان بلوند 7 درصد بیشتر از زنان دیگر است پس آن ها می توانند در مجموع 13 درصد پول بیشتری داشته باشند.

خانم های بلوند از دیگر خانم ها جذاب ترهستند و اعتماد به نفس بالاتری دارند و سعی می کنند که مردان قدرتمند را به خود جذب کنند، به همین دلیل آقایان ثروتمند و قدرتمند جذب خانم های بلوند می شوند و آنها شانس بیشتری برای ازدواج با یک آقای ثروتمند دارند.

موی مشکی یا بلوند

بلوندها دارای استروژن بیشتری هستند:

گر چه خانم های بلوند فواید زیادی از بلوند بودنشان می برند اما زنان بلوند طبیعی استروژن بیشتری را در DNA خود دارند که این ویژگی می تواند به ضررشان باشد.

استروژن مهم ترین هورمون جنسی زنانه است و افزایش این هورمون در بدن منجر به تفاوت های ظاهری مانند بینی کوچک، چانه کشیده یا مو های بدن کمتری می شود و به سیستم تولید مثل کمک و ویژگی های جنسی ثانویه را کنترل می کند.

اما افزایش این هورمون فقط دارای مزیت نیست و مضراتی هم در پیش دارد. افزایش سطح استروژن در بدن موجب پریود شدید یا اضافه وزن می شود.

جذابیت بلوندها

بلوندها به احتمال زیاد موقعیت قدرت را حفظ می کنند:

نتیجه یک تحقیق ثابت کرد که خانم های دارای موهای بور موقعیت قدرت را حفظ می کنند و بیشترشان سمت مدیران اجرایی را دارا هستند زیرا تصور می شود که بلوندی به زنان نگاه نرم تر و دیپلماتیک تری می دهد که در نقش حاکمیت بر شغل مهم است.

بلوندها موی بیشتری دارند و موهایشان ریزش بیشتری دارد:

خانم های دارای رنگ موی بلوند موهای پر پشت تری نسبت به سایر خانم ها دارند یعنی خانم های مو بلوند بیش از 450.000 رشته مو دارند اما خانم های مو مشکی تنها دارای 60.000 مو می باشند.

اما خانم های مو بلوند در مقایسه با دیگر زنان ریزش موی بیشتری دارند که به علت پر پشتی موهایشان است پس اگر موی بلوند دارید نگران نشوید چون شما دارای تار موهای بیشتری هستید و ریزش بیشتر موهایتان طبیعی است.

ریزش موی بلوند

رنگ های بی پایان بلوند:

احتمالاً بیشتر از این که بتوانند درباره اش فکر کنند شنیده اند. من می خواهم بلوند باشم! " و بعد از خواندن این مقاله، بسیاری از زنان دیگر ممکن است تصمیم بگیرند که بلوند کنند. اما بلوند تنها یک رنگ نیست.

در حالی که هنوز در مورد شمارش کامل همه رنگ های بلوند روشن نیستیم، اما ما در سال 2018 بیست و چهار مورد از رنگ های برجسته را به اشتراک می گذاریم.

بلوند پلاتین در بالای لیست ماتریکس قرار دارد و احتمالاً یکی از مطلوب ترین بلوندهایی است که با باربی ها شباهت دارد. این یکی از سخت ترین بلوندهایی است که می توان آن را حفظ کرد. و به سختی می توان آن را رنگ را ایجاد کرد، بخصوص بر روی موهایی که تیره هستند.برای افرادی که پوست تیره تر و چشمان تیره تر دارند، بلوند هم می تواند گزینه خوبی باشد.

انواع رنگ روشن

بلوندهای طبیعی بسیار نادر هستند:

بله، زن های بلوند زیادی در این دنیا وجود دارند، اما بیش ترشان خیلی طبیعی نیستند. ناتالیا ایلین در کتاب بلوند مانند من می نویسد:تنها 2 درصد از جمعیت به طور طبیعی بلوند هستند.

بلوندی توسط یک جهش ژنتیکی بسیار کوچک در DNA شما ایجاد می شود، که حرف A را به G در دریای سه میلیارد حرف ممکن (طبق نشنال جئوگرافیک) تغییر می دهد. گزارش ها حاکی از آن است که این تغییر مسئول آن موهای زیبایی است که اکثریت به دنبال آن هستند.

اما بیشتر کودکانی که این موهای سفید و زیبا را دارند، اغلب در زمانی که 10 ساله می شوند موهایشان تیره تر می شود. تعیین کننده رنگ مو ملانین است - پودر سیاه رنگی که در موها، پوست و چشم ها یافت می شود، ملانین همان عنصری است که تعیین می کند که آیا در آفتاب برنزه شده اید یا خیر.

تیره شدن مو به این دلیل اتفاق می افتد که ژن هایی که رنگ مو را تعیین می کنند در طول زندگی فرد ثابت نمی مانند. 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4ywye2

اخبار مرتبطآخرین اخبارآنورگاسمی یا اختلال در ارگاسم؛ ارتباط میان سلامت روان و آنورگاسمی
رابطه جنسی| مشکلات جنسی| دانستنی‌های جنسی

منهای ورزش| فواید رابطه جنسی در حمام؛ سرگرم کننده و آرامش دهنده
رابطه جنسی| مشکلات جنسی| دانستنی‌های جنسی