تاریخ انتشار: 1395/07/25 20:39
کد خبر: 255250

دبیر فدراسیون تنیس روی میز : با شجاعت و شهامت اگر ضعفی باشد می پذیریم/ اصلاح جدول مسابقات انجام خواهد شد

دبیرفدراسیون تنیس روی میز خبر از اصلاح برگزاری جدول مسابقات دسته های برتر تنیس روی میز کشور داد.
دبیر فدراسیون تنیس روی میز : با شجاعت و شهامت اگر ضعفی باشد می پذیریم/ اصلاح جدول مسابقات انجام خواهد شد

به گزارش سرویس ورزش های راکتی فرتاک ورزشی، محمود نظری، دبیر فدراسیون تنیس روی میز کشور در پایان مسابقات تنیس روی میز دسته برتر تنیس روی میز کشور که لحظاتی قبل در آکادمی تنیس روی میز مجموعه انقلاب با قهرمانی نوشاد عالمیان به پایان رسید، در گفت وگو با خبرنگار ما  از اصلاح جدول مسابقات دسته برتر خبر داد.

وی در این خصوص گفت: مسابقات دسته برتر تنیس روی میز کشور در رده های سنی مختلف از ابتدای سالجاری با این روش انجام گرفته که رده بزرگسالان برای اولین بار است انجام می گیرد و در حال ارزیابی هستیم تا نقاط ضعف و قوت آن را مشخص کنیم تا بهترین تصمیم را برای برگزاری مسابقات در آینده بگیریم.

نظری در ادامه سپس افزود: تحت هیچ شرایطی دوست نداریم بازیکنی در خصوص اشکال در جدول مسابقات آسیب ببیند و خوشبختانه الان تمامی عوامل فدراسیون از خانواده تنیس روی میز می باشند و مشکلات بازیکنان را درک می کنند و با شجاعت و شهامت اعلام می کنیم اگر ضعفی باشد می پذیریم، اشکال را مرتفع خواهیم کرد، چرا که هدف انتخاب شایستگان است.

دبیر فدراسیون تنیس روی میز در ادامه گفت: البته این مسابقات انتخابی تیم ملی نیست و مسابقه بعدی انتخابی خواهد بود و بر همین اساس بعد از بررسی های بعمل آمده مطمئن باشید که بهترین تصمیم گرفته خواهد شد. اگرچه این سیستم هم دارای جاذبیت های خود می باشد ولی قبول داریم نقاط ضعفی هم دارد که باید اصلاح شود.

نظری در ادامه خصوص اردوی تیم ملی از چه زمانی مشخص خواهد شد به خبرنگار فرتاک ورزشی گفت: بعد از معرفی نفرات از سوی مربیان تیم ملی، ان شالله از سوم آبانماه اردو در تهران برگزار خواهد شد البته ذکر این نکته ضروری است که 6 نفر اعزامی به مسابقات اتریش و سوئد در اردو حتمن حضور دارند و مابقی نفرات را منتظر معرفی از سوی کادر فنی خواهیم بود.

22

دبیر فدراسیون تنیس روی میز سپس در خصوص تورهای اتریش و سوئد که قرار است 6 بازیکن از ایران در آن شرکت نمایند گفت: برای شرکت در تورهای جهانی باید از مدت ها قبل برنامه ریزی تا برای ویزای شینگن اروپا از دو ماه قبل اقدام نمود و چون فرصتی برای انتخابی نبود به استناد آخرین رده بندی کشور 5 بازیکن برتر را معرفی نمودیم و نوشاد هم به این نفرات اضافه شده تا با 6 بازیکن راهی این مسابقات بشویم که البته تور اتریش با هزینه فدراسیون است و چون در همان زمان در سوئد نیز مسابقه ای خواهد بود چند تن از بازیکنان تقبل نمودند که با هزینه های خود راهی این بازیها بشوند.

نظری در خصوص درخشش بازیکنان جوان در این مسابقات که بازی های خوبی را از خود به نمایش گذاشتند، گفت: خوشبختانه در این مسابقات جوانان با انگیزه ای حضور داشتند که توانستند بازی های قابل قبولی هم ارائه دادند که می توان به آقایان: هدایی، حنطه، اصلمند، حسینی و روئین تن اشاره نمود و ان شالله سعی خواهد شد از وجود این عزیزان در فرصت های مناسب و بنا بر صلاحدید سرمربی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات استفاده شود.

 

لیموچی2

دبیر فدراسیون در ادامه در خصوص موضوع برکناری خانم لیموچی به عنوان سرمربی تیم ملی بانوان گفت: خانم لیموچی یکی از مربیان  شایسته این ورزش می باشند و همکاری ما با ایشان تا المپیک ادامه داشت اما قبول کنیم که تغییرات در درون هر سیستم یک امر طبیعی می باشد و ما برای چهار سال آینده دنبال برنامه ریزی هستیم و بر همین اساس خانم فاطمه کیوانی را به سمت سرمربی تیم های ملی انتخاب نمودیم.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار ما که آیا خانم کیوانی مسئولیت تمامی تیم های ملی بانوان را برعهده خواهند داشت یا بزرگسالان را، گفت: همان طور که گفتم ایشان سرمربی تیم های ملی بانوان هستند چرا که اگر الان توجه کرده باشید از 16 بازیکن دسته برتر بزرگسالان بانوان کشور، 8 بازیکن جوان و نوجوان هستند و بسیار مستعد هم می باشند و به این نتیجه رسیدیم که مدیریت فنی و سرمربی گری بانوان را متمرکز کنیم تا ان شالله نتیجه بهتری گرفته شود.

 

photo_2016-10-16_09-38-17

 

نظری سپس افزود: خانم کیوانی عضویت تیم ملی را داشته اند و دکترای تربیت بدنی را دارند و فدراسیون تصمیم بر این گرفت که وحدت فرماندهی در تیم های  ملی بانوان که بسیار برای ما مهم است متمرکز باشد که امیدواریم این اتفاق بتواند منجر به کسب نتایج بهتری شود.

دبیر فدراسیون تنیس روی میز در پایان سخنان خود گفت: خوشبختانه نگاه ها از سوی رسانه های گروهی به تنیس روی میز تغییر کرده است و ان شالله در سایه همدلی و تلاش این رشته زیبا  به آن چه که استحقاقش را دارد دست یابد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/27nw76

آخرین اخبار