تاریخ انتشار: 1403/01/03 11:17
کد خبر: 1271713

انریکه: اگر شرایط مهیا شود به بارسلونا برمی‌گردم

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید که آماده است تا دومین دوره مربیگری‌اش در بارسلونا را تجربه کند.
انریکه: اگر شرایط مهیا شود به بارسلونا برمی‌گردم

به گزارش فرتاک ورزشی

 لوئیس انریکه سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن که تیمش در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف بارسلونا برود، می‌گوید اگر شرایط مهیا شود و از او برای بازگشت به نیمکت بارسلونا دعوت به عمل آید، حاضر است برای دومین بار هدایت آبی‌و‌اناری‌ها را بر عهده بگیرد.

انریکه در یک کمپین خیریه در شبکه‌های اجتماعی برای کمک به کودکان دارای بیماری‌های صعب‌العلاج، به سؤال یکی از دنبال کنندگان خود مبنی بر اینکه آیا ممکن است پس از ژاوی که در پایان فصل نیمکت بارسلونا را ترک می‌کند، جانشین او شود، اظهار داشت: همیشه گفته‌ام که دوست دارم ( مربیگری در بارسلونا) اما واقعیت این است که شرایط فعلی برای انجام این کار کمی پیچیده است. هماهنگ شدن زمانی که هم من بتوانم این کار را انجام دهم، هم باشگاه تمایل داشته باشد، سخت است. درست است که تابستان امسال بارسلونا با رفتن ژاوی به یک مربی دیگر نیاز خواهد داشت اما من با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارم و موظف هستم که به کارم در این تیم ادامه دهم و جواب افرادی که به من اعتماد کرده‌اند را بدهم. تابستان پارسال آمادگی‌اش را داشتم که آن موقع بارسلونا مربی داشت. امسال که آنها مربی می‌خواهند برای من سخت است که به آنجا بروم.

انریکه با فاش کردن این موضوع که قبل از پاری‌سن‌ژرمن، از دو تیم لیگ برتری در انگلیس پیشنهاد داشته است، ادامه داد: با دو تیم انگلیسی مذاکراتی داشتم اما آنها هرگز پیگیر قضیه نبودند. الان هم سرمربی پاری‌سن‌ژرمن هستم. اگر به بارسلونا ببازیم؟ حداقلش این است که من به تیم خودم باخته‌ام. تا آخر عمرم یک بارسایی و طرفدار اسپورتینگ خیخون خواهم بود. از نظر احساسی برای من روبرو شدن با بارسلونا کار سختی است اما من در حال حاضر، مدیون باشگاهی هستم که تصمیم گرفت از من حمایت کند. شنیده‌ام که ژاوی گفته است چون بارسایی و کاتالان است، نیمکت بارسلونا برای او سخت‌‌ترین نیمکت است اما واقعیت این است که رئال مادرید، پاری‌سن‌ژرمن، بایرن مونیخ و منچستریونایتد ... این‌ها باشگاه‌هایی هستند که در مقیاسی دیگر کار می‌کنند و مربیگری در آنها شما را در معرض فشار سنگینی قرار می‌دهد.

انریکه یکی از افرادی بود که در گمانه‌زنی‌ها ماه اخیر راجع به جانشینان احتمالی ژاوی نامش مطرح شد اما اینطور که مشخص است او برنامه‌ای برای تیک نیمکت پاریسی‌ها ندارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/mmdkg8

آخرین اخبار