تاریخ انتشار: 1403/02/17 14:43
کد خبر: 1274636

رئال مادرید خواهان دریافت جام در برنابئو شد

باشگاه رئال مادرید قصد ندارد جام قهرمانی لالیگا را در بازی خارج از خانه مقابل گرانادا دریافت کند.
رئال مادرید خواهان دریافت جام در برنابئو شد

پس از اینکه بعدازظهر امروز (دوشنبه) روزنامه اسپانیایی «مارکا» با انتشار گزارشی مدعی شد که فدراسیون فوتبال اسپانیا تصمیم گرفته پس از پایان بازی خارج از خانه شنبه شب رئال مادرید مقابل گراانادا در ورزشگاه لس‌کارمنس، مراسم اهدای جام به رئال مادرید را برگزار کند، حالا خبر می‌رسد که این باشگاه اسپانیایی تمایلی به دریافت جام در بازی شنبه شب ندارد.

بر اساس گزارش برنامه تلویزیونی «چیرینگیتو» اسپانیا؛ رئال مادرید دریافت جام لالیگا در ورزشگاه خانگی گرانادا را به احترام بازیکنان این تیم که در معرض خطر سقوط به دسته پایین‌تر قرار دارند، مناسب نمی‌داند. گرانادا که در حال حاضر با 21 امتیاز در رده نوزدهم جدول 20 تیمی لالیگا جای دارد، در صورت شکست مقابل کهکشانی‌ها سقوطش به دسته پایین قطعی می‌شود.

روزنامه «مارکا» هم در ادامه خبر داد که باشگاه رئال مادرید از فدراسیون فوتبال اسپانیا خواسته تا جام قهرمانی را در بازی با آلاوس در تاریخ 14 مِی (25 اردیبهشت) در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو دریافت کنند. 

رسانه اسپانیایی «رلوو» هم گزارش داد؛ رئال مادرید از تصمیم فدراسیون فوتبال اسپانیا برای اهدای جام قهرمانی لالیگا در بازی خارج از خانه مقابل گرانادا به آنها شگفت‌زده شده است. چیزی که واضح است این است که آنها به احترام گرانادا این موضوع را نخواهند پذیرفت، چرا که گرفتن جشن در شرایطی که تیم میزبان و هوادارانش ناراحت هستند را مناسب نمی‌بیند، به خصوص زمانی که می‌توان مراسم اهدای جام را به تعویق انداخت.

شاگردان کارلو آنچلونی شنبه شب در هفته سی‌وچهارم لالیگای اسپانیا در خانه کادیس به برتری 3 بر صفر رسیدند و با توجه به شکست 4 بر 2 بارسلونا مقابل جیرونا، قهرمانی‌ زودهنگام‌شان در این رقابت‌ها قطعی شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/lyerve

آخرین اخبار