تاریخ انتشار: 1403/01/29 10:21
پاپی: با تدابیر دقیقی از سد دفاعی آنها عبور می‌کنیم
کد خبر: 1272950

به استقلال گل زده‌ام و باز هم می‌زنم/انگیزه زیادی برای بازی برابر استقلال دارم

هافبک تکنیکی شمس آذر مدعی است که این تیم همانند دیدارهای قبلی خود با انگیزه پیروزی در زمین حریف حاضر خواهد شد و این بالاترین هدف آنها برابر استقلال خواهد بود.
به استقلال گل زده‌ام و باز هم می‌زنم/انگیزه زیادی برای بازی برابر استقلال دارم

به گزارش فرتاک ورزشی

شمس آذر بعد از دو برد ارزشمند در سال جدید اکنون در سومین بازی سال 1403 باید در استادیوم آزادی مقابل استقلال قرار گیرد. آنها با پیروزی برابر ذوب آهن و فولاد هدف بزرگی را در استادیوم آزادی دنبال می‌کنند و باید دید مقابل صدرنشین نیز قادر خواهند بود این روند را حفظ کنند یا خیر.

محمد پاپی هافبک تکنیکی شمس آذر که طی دیدارهای اخیر نمایش درخشانی از خود در ترکیب این تیم به جا گذاشته، با اشاره به پیروزی تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی خوبی مقابل فولاد بود و با توجه به شرایطی که در جدول داشتیم به دنبال کسب نتیجه در این جدال بودیم تا روند پیروزی در سال جدید را تداوم دهیم. در ابتدای بازی باد علیه ما بود اما طبق تدابیر کادرفنی توانستیم برنده شویم اما قادر بودیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم.

وی با اشاره به روند پیروزی‌های تیمش در سال جدید گفت: خدا را شکر در تعطیلات توانستیم کارهای بدنی و تاکتیکی را بهتر دنبال کنیم و از این فرصت بهترین بهره را بردیم. می‌خواهیم سال جدید سالی خوب برای همگی ما باشد. بازی به بازی جلو خواهیم رفت تا نتیجه لازم را کسب کنیم.

شمس آذر این هفته در دیداری سخت مقابل استقلال در آزادی قرار خواهد گرفت. آنها بازی را در تهران با تساوی دو – دو پایان دادند و محمد پاپی در آن جدال به دلیل مصدومیت غایب بود: بازی رفت حسرت خوردم که بابت مصدومیت حاضر نبودم و الان انگیزه بیشتری برای این بازی دارم. قطعا بازی سختی خواهد بود. آنها صدرنشین هستند. بازی‌های زیادی را یک هیچ بردند اما تیمی خوبی هستند. اما با تمرینات خوبی که داشتیم به دنبال هستیم تا در این بازی نیز توانایی‌های خودمان را اثبات کنیم.

هافبک شمس آذر درباره اینکه آنها توانسته‌اند در این فصل مقابل تیم‌های بالانشین به برتری برسند و آیا قادر خواهند بود مقابل استقلال نیز نتیجه شگفتی سازی را ثبت کنند، اینطور پاسخ داد: شرایطی که تیم ما دارد این است که با توجه به جوانی و جاه طلبی تمامی اعضای خود همیشه به دنبال بهترین اتفاقات است. از مدیریت باشگاه آقای شهاب زندی تا کادرفنی و آقای دقیقی و بازیکنان تیم همگی در عین جوانی با مسوولیت پذیری و جاه طلبی بالایی به دنبال اتفاقات بزرگی هستند. همگی ما انگیزه لازم را داریم که خودمان را اثبات کنیم. مقابل تیم‌های بزرگ انگیزه داریم تا خودمان را نشان دهیم و خوشبختانه این اتفاق تا اینجای فصل افتاده است. فلسفه تیم ما برد در همگی بازی‌هاست و مسلما علیرغم کار سختی که مقابل استقلال داریم، این هدف را بار دیگر دنبال خواهیم کرد.

پاپی درباره شکست مقابل پرسپولیس در استادیوم آزادی در بازی رفت گفت: ما نمایش خوبی مقابل آنها داشتیم. 10 نفره شدن حریف شاید روی عملکرد ما تاثیر گذاشت و احساس کردیم کسب نتیجه بهتر خواهد بود. اکنون تجربه بالاتری داریم. برابر تماشاگران حریف نیز کار ما سخت نیست. چون با حضور تماشاگر بیگانه نیستیم. از فصل گذشته تا امروز در تمامی بازی‌های خانگی ما تماشاگران خونگرم و وفادار قزوینی با حضور پررنگ خود حامی بزرگی برای ما بوده‌اند و حتی در این بازی نیز مطمئنا در استادیوم حاضر خواهند بود. نگرانی از بابت تماشاگران رقیب نداریم و اتفاقا انگیزه ما بیشتر خواهد شد.

پاپی که پیش از این سابقه گلزنی مقابل استقلال را در کارنامه دارد درباره انگیزه شخصی‌اش در این بازی گفت: در شمس آذر تمامی انگیزه‌های شخصی در راستای اهداف تیمی خواهد بود. هیچکس به دنبال نمایش فردی نیست و همگی ما هدف‌مان موفقیت تیم است. مسلما انگیزه گل زدن دارم و برای آن تلاش خواهم کرد اما در وهله اول هدف همگی ما موفقیت تیم خواهد بود. استقلال از سازمان دفاعی خوبی برخوردار است و کار سخت است اما ما همانند بازی رفت قادر خواهیم بود از این سازمان عبور کنیم و امیدوارم اینبار اتفاقات بهتری را شاهد باشیم.

هافبک شمس آذر در پایان با اشاره به محرومیت تماشاگران تیمش از بازی بعدی مقابل پیکان در استادیوم سردار آزادگان گفت: محرومیت تماشاگران یکی از جریمه‌های سنگینی است که می‌تواند برای هر تیمی اتفاق بیفتد. تماشاگران قزوینی واقعا هواداران فوق العاده‌ای هستند. برای ما باورکردنی نیست که آنها را کنار خودمان نداشته باشیم. در خیلی از استادیوم‌ها شاهد اتفاقات بدتری هستیم اما هواداران قزوینی واقعا مهمان نواز هستند و نسبت به دیگر استادیوم‌ها حواشی کمتری را شاهد بودیم و امیدوارم آنها بخشیده شوند و حضور هواداران مسلما بازی را زیباتر خواهد کرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/77oqrv

آخرین اخبار