تاریخ انتشار: 1402/08/21 06:32
کد خبر: 1260998

اعلام آمادگی داورزنی برای انتخابات کنفدراسیون والیبال آسیا

زمان برگزاری مجمع انتخاباتی کنفدراسیون والیبال آسیا مشخص شد و رئیس فدراسیون والیبال ایران برای شرکت در این اجلاس به‌صورت رسمی اعلام آمادگی کرد.
اعلام آمادگی داورزنی برای انتخابات کنفدراسیون والیبال آسیا

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام کنفدراسیون والیبال آسیا بیست‌وپنجمین مجمع عمومی و سالیانه AVC به منظور انتخاب رئیس، اعضای هیئت رئیسه و رؤسا و اعضای کمیته‌های مختلف این کنفدراسیون روزهای هفتم و هشتم شهریور سال آینده (29 و 30 آگوست سال 2024) در مقر این کنفدراسیون در شهر بانکوک تایلند برگزار خواهد شد.

بر این اساس محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران، آمادگی خود را برای حضور در این اجلاس به‌صورت رسمی اعلام کرد. داورزنی به‌عنوان عضو هیئت رئیسه آسیا و نماینده ایران در این مجمع شرکت می‌کند.

مجمع انتخاباتی قبلی کنفدراسیون والیبال آسیا به دلیل شیوع کرونا روز دوشنبه پنجم آبان سال 1399 به‌صورت آنلاین و با حضور نمایندگان 59 کشور از 65 عضو کنفدراسیون والیبال آسیا برگزار و برای رأی‌گیری از سیستم الکترونیکی استفاده شد.

در آن مجمع ریتا سوبوو به‌عنوان نخستین زنی که مسئولیت کنفدراسیون والیبال آسیا را برعهده می‌گیرد، با کسب اکثریت آرا و موافقت صد درصدی اعضا، برای چهار سال مسئولیت این کنفدراسیون را برعهده گرفت و داورزنی به‌عنوان عضو هیئت رئیسه، مهدی اسلامی به‌عنوان عضو کمیته مالی، مسعود یزدان‌پناه به‌عنوان عضو کمیته مسابقات، محمود افشاردوست به‌عنوان عضو کمیته مربیان، غلامرضا نوروزی به‌عنوان عضو کمیته پزشکی، فرهاد شاهمیری به‌عنوان عضو کمیته داوران و کسری غفوری به‌عنوان عضو کمیته ساحلی که بعدها نادر انصاری جایگزین وی شد، انتخاب و معرفی شدند.

محمدرضا داورزنی که هم‌اکنون عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی والیبال است در این دوره با پیشنهاد و حمایت کشورهای مختلف آسیایی شرکت در انتخابات برای احراز پست رئیس یا نایب رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا و همچنین اخذ کرسی‌های بیشتر برای والیبال ایران در کمیته‌ها و بخش‌های مختلف AVC را در برنامه‌های خود دارد.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/77jzzv

آخرین اخبار