تاریخ انتشار: 1402/03/28 12:54
واکنش اشجاری به جادوگری در لیگ سه؛
کد خبر: 4258

دو سه مربی در لیگ برتر جادوگر داشتند!

حسن اشجاری، سرمربی نیکاپارس چالوس، در رابطه با اتفاقات اخیر و جادوی مردان پاشا برابر تیمش صحبت کرد.
دو سه مربی در لیگ برتر جادوگر داشتند!

حسن اشجاری که این روزها در تیم فوتبال نیکاپارس چالوس در لیگ دسته سوم حضور دارد، درباره فیلمی که توسط رسانه این باشگاه در جریان دیدار برابر مردان پاشا البرز منتشر شده و آن را به جادوگری نسبت داده‌اند، گفت: فیلم این اتفاق کاملا گویای همه چیز است و از پیش اطلاع داشتم که قرار است چنین چیزی را شاهد باشیم. چون به گوشم رسیده بود؛ کادرفنی این تیم به جادو معتقد هستند و ظاهرا سابقه چنین کاری را نیز داشته‌اند. به همین دلیل پیش از ورود بازیکنان به زمین جهت گرم کردن به جایگاه ویژه رفتم تا از بالا ماجرا را رصد کنم. به محض ورود کادرفنی مردان‌پاشا به زمین، رسانه باشگاه دوربین را روشن کرد و آن‌ها را زیر نظر گرفت. آن‌ها ابتدا به سمت دروازه ما آمدند، همان سمتی ‌که تیم میزبان گرم می‌کند و آن مایع را به روی خط دروازه ریختند! که فورا خود شخصا به ماجرا ورود کردم و اجازه ندادم ادامه دهند که درگیری لفظی شکل گرفت.

اشجاری سپس در واکنش به این سوال که تیمش دقیقا از همان نقطه در دقیقه 4 مسابقه موفق به گشودن دروازه حریف شده، توضیح داد: در قرعه‌کشی ابتدایی بازی که برنده شدیم، طبق معمول نیمه‌اول را سمتی انتخاب کردیم که نیمه دوم بازی سمت نیمکت خودمان باشد، تا بتوانم خط دفاعی را کنترل کنم. همان دروازه‌ای که آقایان آن مایع را ریختند و دقیقا از همان نقطه گل اول را از ما دریافت کردند. در نهایت توانستیم سه بر یک پیروز شویم؛ در حالی که می‌توانستیم گل‌های بیشتری را نیز به ثمر برسانیم.

بازیکن سابق استقلال و سپاهان در واکنش به این سوال که آیا پیش‌تر هم تجربیاتی از جادوگری دارد یا خیر، بیان کرد: در زمانی که بازی می‌کردم در لیگ‌ برتر دو سه سرمربی بودند که همراه خود جادوگر داشتند. من که هیچ‌وقت به این موضوع اعتقادی نداشته و ندارم و در تیم‌هایی هم که کار کردم، مربیانم چنین اخلاقی و اعتقاداتی نداشته‌اند.

حسن اشجاری

اشجاری که در نیکاپارس عملکرد خوبی داشته و توانسته پس از اضافه شدن به این تیم دسته سومی از 21 امتیاز ممکن 17 امتیاز را کسب کند، درباره حضورش در این تیم نیز صحبت کرد: این تیم در چهار بازی ابتدایی صفر امتیاز داشت و در قعر جدول بود. از هفته پنجم هدایت این تیم را برعهده گرفتم که در ۷ بازی ۵ برد و دو تساوی به ثبت رساندیم. این آمار می‌توانست بهتر هم باشد، ولی هفته گذشته در مشهد دو امتیاز را در دقایق پایانی از دست دادیم و فکر می‌کنم با توجه به شرایطی که تیم داشت نتایج خوبی گرفتیم. البته این چالش را قبلا در شهرداری بندرعباس تجربه کرده بودم که در ۷ هفته صفر امتیاز داشت، ولی در پایان فصل در رتبه ششم جای گرفتیم.

اشجاری که هفت صعود با تیم‌های دسته پایین‌تر را در کارنامه دارد، در واکنش به این سوال که آیا هشتمی را در پایان رقابت‌های این فصل لیگ دسته سوم رقم خواهد زد یا خیر، اینطور واکنش نشان داد: به دنبال این هستم که همراه نیکاپارس صعود کنم ولی کار خیلی سخت است. زمانی که به اینجا آمدم اختلاف با صدر ده امتیاز بود‌ و حالا رسیده به شش امتیاز. منتظر این هستیم که تیم صدرنشین چه در مقابل ما و چه در بازی‌های باقی‌مانده امتیاز از دست دهد تا ما بتوانیم صدر را بگیریم. قطعا برای صعود امیدواریم‌ ولی قولی به کسی ندادیم و تیم‌مان با آرامش به کار خود ادامه می‌دهد. خودم نیز در هر تیمی بودم برای صعود و رفتن به لیگ بالاتر جنگیدم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4jwjl2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


حسن اشجاری مقابل یک استقلالی دیگر

آقای صعود به نیکاپارس پیوست
سرمربی جدید باشگاه نیکاپارس چالوس معرفی شد؛

افزایش سهمیه های صعود به لیگ دسته دوم از ۴ به ۵!
خبری خوش برای تیم های حاضر در مرحله نهایی؛

اشجاری: با یک پیامک خبر دادند کنار گذاشته شدی!
در گفت وگوی اختصاصی با فرتاک ورزشی مطرح شد؛