تاریخ انتشار: 1400/07/06 19:44
کد خبر: 32823

والیبال جوانان جهان| هت‌تریک شاگردان عطایی

تیم ملی والیبال جوانان ایران در پنجمین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی جهان به سومین برد سه بر صفر خود دست یافت.
والیبال جوانان جهان| هت‌تریک شاگردان عطایی

مرحله دوم مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 21 سال جهان از روز گذشته (دوشنبه) به میزبانی مشترک ایتالیا و بلغارستان آغاز شده است و به مدت سه روز پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال جوانان ایران از ساعت 17 و 30 دقیقه امروز (سه‌شبنه) به وقت تهران و در دومین دیدار خود در این مرحله و از گروه G به مصاف مراکش رفت و برای دومین بار در این رقابت‌ها این تیم را شکست داد.

شاگردان بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 9، 25 بر 14 و 25 بر 13 به پیروزی رسیدند تا صعوشان به جمع تیم‌هایی که برای رتبه نهم تا دوازدهم در مرحله نیمه‌هایی با هم رقابت‌ می‌کنند، قطعی شود.

سینا نیک‌پور، مهدی جلوه، بردیا سعادت، امین خواجه‌خلیلی، امیرحسین توخته و یونس رمضانی بازیکنان مناطق یک تا شش تیم ایران در ابتدای این مسابقه بودند و عبدالمختار بوش (لیبرو) نیز آنان را مقابل مراکش همراهی کرد.

این پنجمین دیدار تیم ایران در این رقابت‌ها بود و ملی‌پوشان کشورمان در چهار مسابقه قبلی به ترتیب سه بر دو مغلوب بلژیک و آرژانتین شدند و مراکش و مصر را نیز سه بر صفر شکست دادند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران فردا (چهار‌شنبه) و در ششمین مسابقه خود در این رقابت‌ها به مصاف تایلند می‌رود که این مسابقه از ساعت 20 و 30 دقیقه به وقت تهران آغاز خواهد شد.

در دیگر مسابقه گروه ایران، تیم‌های تایلند و مصر از ساعت 20 و 30 دقیقه امروز به مصاف یکدیگر می‌روند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3zkvna

اخبار مرتبطآخرین اخبار


والیبال نوجوانان جهان| قدرتنمایی ایران در گام نخست

تیم ملی «ب» ایران مغلوب تایلند شد
والیبال ساحلی زیر 21 سال جهان