تاریخ انتشار: 1401/12/05 03:32
مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا
کد خبر: 10220

وداع بارسلونا با رقابت‌های اروپایی با قبول شکست مقابل منچستریونایتد/ رم صعود کرد؛ آژاکس حذف شد

بازی‌های پلی‌آف صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا با ناکامی بارسلونا و صعود منچستریونایتد به پایان رسید.
 وداع بارسلونا با رقابت‌های اروپایی با قبول شکست مقابل منچستریونایتد/ رم صعود کرد؛ آژاکس حذف شد

در ادامه بازی‌های دور برگشت از پلی‌آف صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، شب گذشته (پنجشنبه) چهار بازی همزمان از ساعت 23:30 به وقت تهران برگزار شد که در مهمترین بازی تیم منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد بارسلونا را با نتیجه 2 بر یک شکست داد تا با توجه به تساوی 2-2 بازی رفت، در مجموع با نتیجه 4 بر 3 بر حریف اسپانیایی غلبه و به مرحله بعدی مسابقات صعود کند.

در این بازی ابتدا بارسلونا توسط روبرت لواندوفسکی در دقیقه 18 از روی نقطه پنالتی به گل رسید، اما در ادامه فرد در دقیقه 47 و آنتونی در دقیقه 73 ورق را به سود منچستری‌ها برگرداندند.

در بازی همزمان تیم فوتبال رم ایتالیا میهمانش سالزبورگ اتریش با نتیجه 2 بر صفر از پیش رو برداشت و ضمن جبران شکست یک بر صفر دور رفت، راهی مرحله یک هشتم نهایی شد. گل‌های این بازی را آندره‌آ بلوتی در دقیقه 33 و پائولو دیبالا در دقیقه 40 به ثمر رساندند.

آژاکس آمستردام اما دیگر ناکام بزرگ این مرحله بود، چرا که با نتیجه 3 بر یک به میزبان خود یونیون برلین آلمان باخت و در مجموع نیز با همین نتیجه شکست را متحمل شد و از صعود باز ماند.

در تنها بازی باقیمانده، نبرد تیم‌‌های رن فرانسه و شاختار اوکراین با برتری یک بر صفر رن در وقت‌‌های معمول همراه بود تا با تکرار نتیجه بازی رفت، دوئل این دو تیم به وقت‌های اضافه کشیده شود.

قرعه‌کشی بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا امروز (جمعه) از ساعت 14:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3wppv2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


منچستر یونایتد هم به جمع بزرگان اروپا پیوست