تاریخ انتشار: 1395/04/13 10:42
کد خبر: 275635

فضلی: تقصیر خودم شد، مدال از دستم رفت/ امروز بدترین روز زندگی‌ام بود

وزنه بردار فوق سنگین علت ناکامی خود را بی دقتی دانست و گفت: در حرکت دوضرب مقصر خودم بودم که نتوانستم به مدال برسم و امروز بی شک بدترین روز زندگی ام بود.
فضلی: تقصیر خودم شد، مدال از دستم رفت/ امروز بدترین روز زندگی‌ام بود

به گزارش فرتاک ورزشی، امیرحسین فضلی وزنه بردار دسته به اضافه 105 کیلوگرم تیم ملی جوانان کشورمان در خصوص ناکامی خود؛ این گونه توضیح می دهد: بی دقتی کردم و تقصیر خودم بود که نتوانستم مدال بگیرم. بدنم در حرکت دوضرب خالی کرد.امروز بدترین روز زندگی ام بود. نمی دانم چرا نتوانستم وزنه 215 را بزنم .مطمئنم هر وقت دیگر از خواب بیدار شوم به راحتی  215 را مهار می کنم.

وی ادامه داد: سطح مسابقات خیلی بالا بود و باید در این مسابقه به مدال دست می یافتم. انگیزه زیادی برای مدال آوری داشتم وحتی اگر وزنه 218 کیلوگرم را به نام خودم ثبت می کردم می توانستم به مدال نقره برسم. دوضرب می خواستم خیلی خوب بزنم و حتی در تمرینات چند بار وزنه 220 کیلوگرم را بالای سر برده بودم و امروز قسمت نبود به مدال دست پیدا کنم. 

فضلی درخصوص رقیب مصری خود در حرکت دوضرب گفت: وزنه بردار مصری هم خود را برای حرکت دو ضرب آماده کرده بود و توانست با خوش شانسی به مدال دست پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: از علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری که از تیم ملی جوانان و نفرات حاضر در اردوی تیم ملی حمایت کرد تا با تیمی کامل به مسابقات جهانی اعزام شویم تشکر می کنم.

منبع: برنا

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3kap5a

آخرین اخبار