تاریخ انتشار: 1395/12/04 14:55
کد خبر: 227449

دروازبان شماره یک کی روش در آستانه فراموشی

دروازه‌بانی که مقابل نیجریه، آرژانتین و بوسنی بازی کرد و سپس در جام ملت‌های آسیا نیز پیراهن شماره یک تیم ملی را بر تن کرد.
دروازبان شماره یک کی روش در آستانه فراموشی

به گزارش فرتاک ورزشی، کم کم چهره علیرضا حقیقی را فراموش می‌کنیم. بعد از جام ملت‌ها دوران افول حقیقی آغاز شد. هر چند که قبل از این هم حقیقی کارنامه مثبتی در عرصه باشگاهی نداشت. حقیقی آخرین بار در رده باشگاهی پیراهن ماریتیمو را پوشیده. همان تیمی که نلو وینگادا را به‌عنوان سرمربی در اختیار داشت.

آخرین بازی حقیقی در ماریتیمو مقابل موریرنسه بود. دیداری که حدود 280 روز قبل برگزار شد. این آخرین بازی رسمی حقیقی در رده باشگاهی بود. سپس 22 روز بعد حقیقی در قالب تیم ملی به مصاف قرقیزستان رفت و 62 دقیقه بازی کرد.

او از آن روز به بعد هرگز در دیداری رسمی به میدان نرفته و 258 روز دور از بازی بوده. همین بهانه‌ای شده تا کارلوس کی‌روش هم پیراهن شماره یک را از او بگیرد و بیرانوند را به‌عنوان دروازه‌بان اول تیم ملی انتخاب کند.

باید دید حقیقی چه تصمیمی برای آینده‌اش می‌گیرد. آیا به خلق یک رکورد تازه در بازی نکردن می‌رسد یا اینکه با باشگاهی جدید به توافق می‌رسد تا بیشتر از این دور از فوتبال نباشد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/36a5ye

اخبار مرتبطآخرین اخبار


ایگواین: رونالدو و مسی هیولا هستند