تاریخ انتشار: 1395/12/05 10:36
کد خبر: 227293

محمد بنا دیکتاتور بود؟

محمد بنا بار دیگر تاکید کرد که برای همیشه از کشتی خداحافظی کرده است. او هم‌چنین در پاسخ به اینکه او یک دیکتاتور بوده است، گفت که چرا کسی به کی‌روش نمی‌گوید دیکتاتور؟
محمد بنا دیکتاتور بود؟

محمد بنا درباره‌ی آخرین وضعیت خود پس از کناره‌گیری از دنیای مربیگری در کشتی فرنگی گفت: من در حال حاضر ورزش می‌کنم، ورزش را تماشا می‌کنم و مسابقه‌های کشتی‌گیران را که خارج از ایران اتفاق می‌افتد را به صورت اینترنتی دنبال می‌کنم.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مورد خداحافظی‌اش از مربی‌گری افزود: در ۶۰ سالگی به سر می‌برم و تشخیصم این است که بهترین زمان برای خداحافظی است که بیشتر از این شرمنده مردم نشوم.

او هم‌چنین در مورد فیلم و عکس منتشر شده از حزن و اندوهش در المپیک ریو، گفت: فکر می‌کنم آن وضعیت بغض ۴ ساله‌ای بود. باید این اتفاق‌ها در آن زمان رخ می‌داد. من نمی‌دانستم که همکاران عزیز شما این موضوع را فیلم‌برداری می‌کنند. همانطور که قبلا نیز گفتم اتفاقاتی که در ریو رخ داد بررسی‌های کارشناسانه طولانی مدت می‌خواهد که باید ببینیم چرا این اتفاقات رخ داده است؟ و چرا آن طور که می‌خواستیم نشد؟ برد و باخت همیشه اتفاق می‌افتد اما بردها فراموش می‌شود و باخت‌ها در ذهن می‌ماند.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی ایران خاطرنشان کرد: دیگر به کشتی برنمی‌گردم می‌خواهم زندگی عادی را دنبال کنم. تا جایی که می‌توانستم به کشتی کمک کردم.

بنا در پاسخ به اینکه بعد از رفتن شما،‌ فدراسیون سعی در بازگشت شما داشت یا نه؟ گفت: تصمیم خودم بود. اما فدراسیون حرفی نزد. البته می‌دانستند که من در تصمیم خود مصر هستم و همان طور که گفتم برنمی‌گردم. دل من از صحبت‌های کارشناسی بعد از المپیک ریو شکست، اینکه چرا باید افراد آگاه این گونه اظهار نظر کنند.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته می‌شود شما در مربیگری یک فرد دیکتاتوری هستید؟ گفت: چرا کسی به کی‌روش نمی‌گوید دیکتاتور؟ هنگامی که من استعفا دادم فدراسیون در خبری اعلام کرد که اصلا قراردادی نبوده که استعفایی در کار باشد. این مظلومیت بیشتر مربیان داخلی را نشان می‌دهد.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مورد حمید سوریان گفت: شنیده‌ام که در خانه کشتی برای جوانان و نوجوانان مربیگری انجام می‌دهد.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2xvmab

اخبار مرتبطآخرین اخبارمحمد بنا دارد ایران را برای همیشه ترک میکند

محمد بنا: سعی می کنیم بهانه ای دست داوران ندهیم
11 روز تا برگزاری المپیک ریودوژانیرو؛