تاریخ انتشار: 1395/05/31 09:26
کد خبر: 266479

بنا :مسئول پاسخگویی به نتایج فرنگی کاران در المپیک من هستم/هیچ چیز طلا نمی شود

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت:همانطور که قبلاً هم گفتم چون مسئولیت فنی تیم برعهده من بود اگر کوتاهی و ناکامی بوده مقصر آن من هستم
بنا :مسئول پاسخگویی به نتایج فرنگی کاران در المپیک من هستم/هیچ چیز طلا نمی شود

به گزارش سرویس کشتی و وزنه برداری فرتاک ورزشی،محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی پس از بازگشت به ایران اظهار کرد:به عنوان سرمربی باید پاسخگوی مسائل فنی فرنگی کاران در المپیک باشم اما نه در یک مصاحبه 5 دقیقه ای بلکه باید با کار کارشناسی بنشینیم و همه مسائل را بررسی کنیم.

وی درباره این سوال که آیا بهتر نبود با رقابت انتخابی ترکیب تیم ملی مشخص می شد گفت: در مدت زمان کوتاهی که فرصت داشتیم رقابت انتخابی معنایی نداشت اگر به 10 ماه گذشته هم برگردیم و باز هم من سرمربی باشم همین نفرات را انتخاب خواهم کرد.

دارنده مدال نقره جهان درباره اینکه چرا سوریان همراه سایر ملی پوشان نیست گفت: سوریان در یک پرواز همراه با ما آمد اما چون خجالت زده بود از راهی دیگر فرودگاه را ترک کرد.

بنا تاکید کرد:نمی خواهم درباره داوری های صحبت کنم چون می گویند بهانه تراشی کرده ام اما اگر قرار بود روی تشک حق به حق دار برسد مطمئن باشید به جای دو مدال برنز چهار مدال برنز می گرفتیم هر چند برای من هیچ چیز طلا نمی شود.

سرمربی تیم ملی درباره برنامه های آینده اش گفت: من از فردای خودم هم خبر ندارم،باید رقابت های کشتی آزاد به پایان برسد و رئیس فدراسیون به ایران بازگردد تا درباره آینده صحبت کنیم اما اگر منظور شما خداحافظی ام است،نه هرگز این کار را انجام نمی دهم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4dq7mw

اخبار مرتبطآخرین اخبار


فرنگی کاران بامداد امروز به کشور بازگشتند/سوریان غیبت داشت