تاریخ انتشار: 1402/03/08 02:04
ساقی حاجی پور
کد خبر: 5418

تصویری فوق العاده زیبا از ساقی حاجی پور| ساقی حاجی پور را بیشتر بشناسید

ساقی حاجی پور بازیگر جوان سریال هم گناه تصویری متفاوت از خود منتشر نمود.
تصویری فوق العاده زیبا از ساقی حاجی پور| ساقی حاجی پور را بیشتر بشناسید

ساقی حاجی پور بازیگر جوان و خوش سیما در آخرین تصویر منتشر شده خود، یک عکس هنری را به اشتراک گذاشت و توانست توجه مخاطبان را به خود جلب نماید که با هم این تصویر زیبا را مشاهده می کنیم.

بیوگرافی ساقی حاجی پور

ساقی حاجی پور هنرپیشه ایرانی و متولد سال ۱۳۷۴ در تهران می باشد. ساقی حاجی پور کار خویش را با تئاتر از سال ۱۳۹۶ آغاز کرد و در تئاتر شربت سینه به کارگردانی و نویسندگی «رسول کاهانی» بازی کرد. ساقی حاجی پور هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

ساقی حاجی پور

ساقی حاجی پور بازیگر سریال هم گناه

سریال «هم گناه» نخستین کار تصویری ساقی حاجی پور است و پیش از این کار فقط در تئاتر فعالیت داشته است.ساقی حاجی پور در‎باره ی تست بازیگری و حضورش در مجموعه خانگی هم گناه گفت:" من طی یک پروسه 3، 4 هفته ای برای دادن تست های گوناگون برای نقش هدیه به دفتر می‎رفتم. و تقریباً از بین 80 نفر انتخاب شدم و جزء آخرین نفراتی بودم که برای تست رفته بودم. از آقای کیایی خیلی ممنونم که به من اعتماد کردند زیرا این نخستین کار تصویر من بود و فضای کار یک فضای کاملاً حرفه ای با آدم‎های حرفه ‎ای بود و اعتماد به کسی که هیچ تجربه ی تصویری ندارد، بسیار دشوار است. از این که تونستم در تست ‎ها قبول بشم، خداروشکر می‎کنم."

ساقی حاجی پور در سریال هم گناه با بازیگران مشهوری مانند پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، هنگامه قاضیانی، حبیب رضایی، محسن کیایی، مهدی پاکدل، مسعود رایگان، رؤیا تیموریان، پدرام شریفی بازی می کنند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2rppy3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


چهره بی‌نقص بازیگر زن سریال هم گناه!/ساقی حاجی پور کیست؟
ساقی حاجی پور