تاریخ انتشار: 1402/02/22 16:55
کد خبر: 6384

عصبانیت گواردیولا: برنامه لیگ برتر را درک نمی‌کنم

پپ گواردیولا از اینکه تیمش با وجود بازی حساس چهارشنبه برابر رئال، روز یکشنبه باید به مصاف اورتون برود، عصبانی است.
عصبانیت گواردیولا: برنامه لیگ برتر را درک نمی‌کنم

منچسترسیتی پس از تساوی نفسگیر سه شنبه شب برابر رئال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حالا باید به لیگ برتر انگلیس برگردد و یکشنبه به زمین اورتون برود. سیتی با یک بازی کمتر و یک امتیاز بیشتر از آرسنال به فاصله چهار بازی تا پایان لیگ صدرنشین است و شانس اول قهرمانی محسوب می شود. اورتون با قرار گرفتن در رده هفدهم همچنان خطر سقوط را حس می کند و البته با شان دایش در بازی قبلی توانست برایتون را پرگل شکست دهد تا روحیه ای مضاعف بگیرد.

1874400

پپ گواردیولا در نشست خبری این بازی و در مورد انتخاب هالند به عنوان بهترین بازیکن سال از نگاه انجمن فوتبال‌نویسان گفت :«معتقدم ارلینگ کاملا شایسته این جایزه است و به او تبریک می گویم. اینکه او در اولین فصل حضورش در لیگ برتر به این عنوان رسیده، باعث تعجب من نمی‌شود و گاهی یک بازیکن به همین سرعت بهترین می شود.»

گواردیولا در مورد وضعیت مصدومیت ناتان آکه گفت: «فکر می کنم او خیلی بهتر از روزهای قبل است اما شرایط او برای بازی فردا را نمی دانم. تا چند ساعت دیگر تمرین داریم و خواهیم دید.»

جدال حساس برابر اورتون در گودیسون پارک: «از آنجایی که ما یک بازی حساس برابر رئال در لیگ قهرمانان اروپا داریم و از یک بازی دشوار برابر این تیم به اورتون رسیده ایم، باید بگویم بازی سختی خواهد شد. از زمانی که به سیتی آمده ام، بازی در زمین اورتون همیشه خیلی سخت بوده است. فضای ورزشگاه و هوادارانشان فشار زیادی به شما وارد می کند و اورتون هم شرایط خوبی در جدول ندارد و برای سقوط نکردن می جنگد.»

پپ ادامه داد: «توجه من فقط به اورتون است نه به بازی برگشت با رئال. 11 ماه کار و تلاش می کنیم برای قهرمانی در لیگ برتر و البته که ما زمان زیادی تا بازی با رئال نداریم. یکشنبه با اورتون بازی می کنیم و فعلا همین بازی اولویت من است. چهار بازی به پایان لیگ باقی مانده است و برای ما مهم است که پیروز شویم و صدرنشینی را حفظ کنیم. پس از آن هم باید بلافاصله به رئال فکر کنیم و تیم باید به سرعت خود را با شرایط سازگار کند.»

اورتون چقدر خطرناک است؟ «نتایج بزرگی در لیگ برتر داشته‌ایم ول مثل همیشه در هفته های پایانی همه برای چیزی بازی می‌کنند و هر بازی سخت خواهد بود. معتقدم یکشنبه هر اتفاقی ممکن است بیفتد. اورتون از نظر بدنی تیم بسیار خوبی است و برابر برایتون نیز همه را سورپرایز کردند. معتقدم باید منتظر هر اتفاقی در این بازی باشیم. گودیسون پارک هم ورزشگاهی سنتی و خاص است و از آن خوشم می آید.»

از برنامه ریزی و تقویم بازی ها عصبانی هستید؟ «من نمی توانم آن را درک کنم اما دیگر با آن مبارزه نمی کنم. باید خودمان را وفق بدهیم. برنامه بازی ها همان چیزی است که همیشه بوده و باید قبولش کنیم هر اندازه که غیر قابل درک باشد. چند بار می توانم در مورد آن نظر بدهم؟»

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2l9w72

اخبار مرتبطآخرین اخبار


گواردیولا: برای انتقام گرفتن از رئال به مادرید نیامده‌ایم/ یک روز هم سیتی قهرمان اروپا خواهد شد