تاریخ انتشار: 1403/02/03 04:49
کد خبر: 1273422

سرمربی فرش‌آرا راهی لیگ عراق شد

محسن حسن‌زاده با عقد قراردادی رسما هدایت تیمی عراقی را برعهده گرفت.
سرمربی فرش‌آرا راهی لیگ عراق شد

به گزارش فرتاک ورزشی

سرمربی فرش‌آرا در لیگ برتر سال ۱۴۰۲ که با این تیم نتایج قابل قبولی هم کسب کرده‌بود، راهی لیگ عراق شد و هدایت تیم مصافی عراق را برعهده گرفت.محسن حسن‌زاده در گفت‌وگویی، پس از عقد قرارداد با مصافی عراق اظهار کرد: پس از پایان فصل دو پیشنهاد از چین و عراق داشتم و در نهایت تصمیم گرفتم که به لیگ عراق بیایم.

وی درباره این انتخاب گفت: مهمترین دلیل انتخاب هدایت تیم عراقی، جدا از نزدیکی راه، زمان پایان لیگ عراق بود. این لیگ تا خرداد ماه تمام می‌شود و پس از آن می‌توانم به لیگ ایران برگردم.

حسن زاده درباره تیم جدیدش گفت:مصافی در رده ششم جدول است و با توجه به اینکه لیگ عراق مرحله پی آف دارد، امیدواریم با حضور در بین ۸ تیم برتر، در مرحله پی آف هم حضور داشته باشیم.

سرمربی جدید مصافی عراق درباره دستیارانش در این تیم گفت: تمام اعضای کادرفنی عراقی هستند، اما دو بازیکن ایرانی در این تیم حضور دارند.

وی درباره ادامه حضور خود در لیگ عراق برای فصل آینده گفت: فعلا تا پایان فصل قرارداد دارم و صحبتی در خصوص فصل آینده نکرده‌ام. باید ابتدا شرایط این تیم را در پایان فصل و پیشنهادهای لیگ ایران را بررسی کنم و در آن زمان تصمیم گیری می‌کنم.

وی درباره شروع بازی‌های تیمش گفت: پس از اتمام جام ملت‌ها که تیم عراق هم در آن حضور دارد، بازی‌های لیگ عراق پیگیری خواهدشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/yo6j5a

آخرین اخبار