تاریخ انتشار: 1403/02/31 11:53
کد خبر: 1275719

احتمال غیبت امباپه در فینال جام حذفی؛ مصدومیت یا بی‌انگیزگی؟

در فرانسه تردید دارند که لوئیس انریکه از کیلیان امباپه برای بازی فینال جام حذفی دعوت کند. ادعا شده او مصدوم است ولی برخی می‌گویند دیگر انگیزه‌ای برای بازی ندارد.
احتمال غیبت امباپه در فینال جام حذفی؛ مصدومیت یا بی‌انگیزگی؟

بعد از بازی با تولوز بود که کیلیان امباپه با هواداران پی اس جی در پارک دو پرنس خداحافظی کرد، بدون اینکه از طرف باشگاه برای او جشنی برپا شود. اولتراها ولی برای امباپه سنگ تمام گذاشتند.

او در آن بازی که پی اس جی 1-3 باخت تا پایان در زمین بود ولی سپس اعلام شد مصدوم است و در دو بازی اخیر پاریس برابر نیس و متز دعوت نشد. پی اس جی بدون او توانست هر دو بازی را برنده شود و حالا فقط بازی شنبه بعد برابر لیون در فینال جام حذفی باقی مانده است.

درست زمانی که پی اس جی در زمین متز بازی داشت، امباپه همراه با دمبله در شهر کن مشغول پارتی و میهمانی بود و تصاویری از او نیز در حال خوشگذرانی منتشر شده است.

بعد از بازی وقتی به انریکه در این مورد گفتند و سوال کردند که امباپه در فینال بازی خواهد کرد یا خیر، مربی اسپانیایی پاسخ مبهمی داد: «من روی همه حساب می‌کنم ولی باید دید چه کسانی در دسترس هستند و مهمتر از همه اینکه چه بازیکنانی برای این بازی انگیزه کافی را دارند.»

در فرانسه از حرف‌های انریکه اینگونه تعبیر شده که امباپه دیگر قید بازی برای پی اس جی را زده و از حالا به فصل بعد در رئال فکر می‌کند. به این ترتیب می‌توان انتظار داشت که انریکه از امباپه برای فینال نیز دعوت نکند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/vzr7yb

آخرین اخبار