تاریخ انتشار: 1402/10/18 06:21
کد خبر: 1265667

ژاوی: برای قهرمانی در سوپرجام بسیار باانگیزه هستیم/ گل فلیکس سالم بود

سرمربی بارسلونا می‌گوید تیمش برای قهرمانی در سوپرجام اسپانیا از انگیزه زیادی برخودار است.
ژاوی: برای قهرمانی در سوپرجام بسیار باانگیزه هستیم/ گل فلیکس سالم بود

 

ژاوی که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی اسپانیا (کوپا دل‌ری) در خانه تیم بارباستروی دسته سومی به سختی با نتیجه 3 بر 2 به برتری رسیدند، گفت: بازی زمانی پیچیده شد که به حریف یک کرنر دادیم و آنها یکی از گل‌های خورده را جبران کردند و نتیجه 2 بر یک شد و همین باعث شد آنها به بازی بازگردند. این دیدار برای بارباسترو بازی مرگ و زندگی بود و آنها بسیار باانگیزه بودند.

وی افزود: این احساس را دارم تا زمانی که نتیجه بازی 2 بر یک شد، عملکرد خوبی داشتیم و سپس با پنالتی که در وقت‌های تلف‌شده نیمه دوم به حریف دادیم، دوباره تحت‌فشار قرار گرفتیم. چیزهایی را تقدیم حریف می‌کنیم که نباید آنها را انجام دهیم.

سرمربی بارسلونا درباره مردود شدن گل ژوائو فلیکس اظهار داشت: به من گفتند که گل فلیکس سالم بود. شرم‌آور است که در این مسابقه VAR (کمک‌داور ویدئویی) وجود ندارد. در سال 2024 حتی در زمین‌های رده پایین هم باید VAR وجود داشته باشد.

ژاوی گفت: در دوره سختی به سر می‌بریم و در گلزنی مشکل داریم. وضعیت سخت و پیچیده‌ای است. به هر حال مهم این است که بازی را بردیم و راهی دور بعد رقابت‌ها شدیم.

سرمربی بارسلونا که حالا شاگردانش باید برای بازی پنجشنبه با اوساسونا در مرحله نیمه‌نهایی سوپرجام اسپانیا در ریاض عربستان آماده شوند، خاطرنشان کرد: بی‌صبرانه منتظر حضور در سوپرجام اسپانیا هستم. برای قهرمانی در این جام بسیار باانگیزه هستیم. این چالش بزرگی برای ما است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/vzp9gz

آخرین اخبار