تاریخ انتشار: 1403/04/07 19:51
کد خبر: 1278090

طارمی نفرین شماره 99 اینتر را باطل می‌کند!

مهدی طارمی در شرایطی قصد دارد تا پیراهن شماره 99 اینتر را بر تن کند که به نظر می‌رسد این شماره در نراتزوری طلسم شده و بازیکنان با پوشیدن آن نمی‌توانند در حد انتظارات ظاهر شوند.
طارمی نفرین شماره 99 اینتر را باطل می‌کند!

چند شب پیش و با حضور در برنامه فوتبال برتر، مهدی طارمی به صورت رسمی پیوستن خود به اینتر ایتالیا را تأیید کرد. مهاجم ایرانی با قراردادی آزاد راهی نراتزوری شده و تنها اعلام رسمی خبر پیوستن این بازیکن به جمع افعی‌ها از سوی رسانه رسمی باشگاه باقی مانده است.

طارمی در صحبت‌هایی که با محمدحسین میثاقی داشت، از شماره‌ای که قرار است با آن برای اینتر بازی کند، پرده برداشت. او گفت: پیشنهادهایی وجود دارند که برای پاسخ به آن‌ها نیازی به فکر کردن زیاد ندارید و پیشنهاد نراتزوری نیز یکی از آن‌ها بود. صحبت کوتاهی با اینزاگی داشتم و سپس فوراً پیشنهاد اینتر را پذیرفتم، زیرا او نظر خوبی در مورد من دارد. بازی برای اینتر هیجان‌انگیز است. اگر شماره 99 در دسترس باشد، آن را انتخاب خواهم کرد.

اظهارات طارمی، واکنش گسترده‌ای در رسانه‌های ایتالیایی داشت. هواداران اینتر از این بابت که مهاجم ایرانی اعلام کرده بود رونالدوی برزیلی را الگوی خود قرار داده، به وجد آمده و این انتخاب او را ستودند. اما نکته‌ای که کمی باعث نگرانی افعی‌ها شده، شماره پیراهنی است که قرار است طارمی بر تن کند که البته پای مسائل خرافاتی نیز در میان است.

 

2048408

تا کنون بازیکنان زیادی در اینتر شماره 99 را برای خود انتخاب نکرده‌اند، اما همان معدود نفراتی که برای نراتزوری با این شماره به میدان رفته‌اند، به نوعی گرفتار طلسم شده و به جز کاسانو، هرگز نتوانسته‌اند انتظارات را برآورده کنند و حالا این ترس و بیم در میان هواداران قهرمان ایتالیا وجود دارد که مبادا طارمی نیز گرفتار این طلسم شود.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت در نسخه امروز خود به همین موضوع پرداخته و نوشته است طارمی در شرایطی می‌خواهد با شماره 99 به میدان برود که پیش از او تنها پنج بازیکن برای افعی‌ها با لباس شماره 99 بازی کردند که بجز کاسانو، بقیه سرنوشت‌های ناکامی داشتند.

گاتزتا نوشته است:

مهدی طارمی، مهاجم جدید تیم اینتر، اعلام کرده است که به پوشیدن شماره ۹۹ علاقه دارد. او در اولین صحبت‌های خود به عنوان بازیکن نراتزوری اشاره کرد که به جای شماره ۹ که در پورتو بر تن داشت و اکنون به مارکوس تورام اختصاص دارد، شماره ۹۹ را انتخاب خواهد کرد. شماره ای که در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ با تیم ریو آوه به تن کرد و موفق به ثبت ۲۱ گل در ۳۷ بازی شد.

پیش از طارمی، تنها پنج بازیکن دیگر این شماره را در اینتر انتخاب کرده بودند. آخرین بازیکنی که شماره ۹۹ را بر تن داشت، آندره‌آ پینامونتی بود که در حال حاضر برای ساسولو بازی می‌کند. او در اینتر فرصت زیادی برای بازی نداشت و تنها در ۱۵ بازی طی سه فصل به میدان رفت و یک گل به ثمر رساند. اما او در سال ۲۰۲۰-۲۰۲۱ با اینتر قهرمان سری آ شد.

2048403

از جمله بازیکنان دیگری که شماره ۹۹ را در اینتر به تن کردند، می‌توان به جونیور خوزه کوره آ (معروف به زِه توربو) اشاره کرد که در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ با این شماره بازی کرد. او اکنون برای تیم پری نیژنی نووگورود در لیگ برتر روسیه بازی می‌کند.

2048404

آنتونیو کاسانو نیز یکی از بازیکنانی بود که با شماره ۹۹ در فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ در اینتر بازی کرد و توانست طرفداران اینتر را با عملکرد خود شگفت‌زده کند. او در ۳۹ بازی ۹ گل به ثمر رساند و ۱۵ پاس گل داد.

2048405

همچنین، لامپروس چوتوس، مهاجم یونانی، در سال ۲۰۰۴ با شماره ۹۹ به اینتر پیوست اما تنها در سه بازی حضور داشت و سپس به پانینیوس رفت.

2048406

استفانو لومباردی اولین بازیکنی بود که شماره ۹۹ را در اینتر در فصل ۲۰۰۰-۲۰۰۱ به تن کرد، اما هرگز فرصت بازی پیدا نکرد و پس از چندین بار قرض داده شدن به تیم‌های مختلف، این شماره را هرگز در تیم دیگری بر تن نکرد.

2048407

اکنون مهدی طارمی قصد دارد با این شماره به درخشش خود ادامه دهد و خاطرات خوبی برای هواداران اینتر رقم بزند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/renw9y

آخرین اخبار