تاریخ انتشار: 1403/03/28 09:17
کد خبر: 1277386

ستاره ناراضی بارسا جانشین طارمی در پورتو

ویتور روکه، مهاجمی که به تازگی به بارسا پیوسته، ولی جایی در ایده های ژاوی نداشت، احتمالا تابستان راهی پورتو خواهد شد.
ستاره ناراضی بارسا جانشین طارمی در پورتو

ویتور روکه زمستان گذشته و پس از مصدومیت شدید گاوی بود که راهی بارسلونا شد. او تابستان 2023 با قراردادی به رازش 31+31 میلیون یورو به بارسا پیوست و هدف این بود که تابستان امسال به جمع آبی و اناری ها اضافه شود ولی مصدومیت شدید گاوی و خروج او از فهرست تیم یک جای خالی را برای او باز کرد و به دلیل نیاز تیم به یک مهاجم ذخیره برای لواندوفسکی، او در ژانویه به بارسا ملحق شد اما هرگز مورد اعتماد ژاوی قرار نگرفت.

2021773

ببر برزیلی که دو گل برای بارسا زد و در مقطع پایانی فصل به نیمکت میخ شد، حالا مشکل ثبت قرارداد دارد. 

گاوی به فهرست بر می گردد و بارسا باید دوباره قرارداد روکه را در لالیگا ثبت کند ولی مشکلات فرپلی مالی و اینکه او نتوانست کیفیت خود را در نیم فصل دوم نشان دهد، باعث شده تا بارسا گزینه انتقال قرضی روکه را بررسی کند. هرچند اخیرا ایجنت روکه گفت که جدایی این بازیکن فقط دائمی خواهد بود اما در بارسلونا اطمینان دارند که این تهدید بی اثر است و در صورتی که هانسی فلیک چراغ سبز نهایی را نشان دهد، نام روکه را وارد فهرست انتقال قرضی خواهند کرد.

 

1997877

در این باره امروز اسپورت نوشت که محتمل ترین مقصد برای روکه باشگاه پورتو است و پیشنهاد آبی ها همین حالا نیز به دست مدیران بارسلونا رسیده است. به این ترتیب روکه می تواند جانشین مهدی طارمی شود که قراردادش با پورتو تمام شده و در آستانه انتقال به اینتر است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/npjwzk

آخرین اخبار