تاریخ انتشار: 1403/04/01 12:27
کد خبر: 1277688

مشتری دست به نقد برای مهدی ترابی

مدیرعامل سپاهان در مصاحبه اخیر خود بار دیگر علاقه‌اش به مهدی ترابی را نشان داد و به موضوع قرارداد وی اشاره کرد.
مشتری دست به نقد برای مهدی ترابی

علاقه مهدی آذربایجانی مدیرعامل باشگاه سپاهان به مهدی ترابی موضوعی است که او در برنامه فوتبال برتر چند روز قبل از آن پرده برداشت. با وجود حواشی ای که بعد از بیان این جمله توسط مدیرعامل سپاهان برای وی پیش آمد اما او بار دیگر به این موضوع دامن زد و البته اینبار به مساله قرارداد وی با پرسپولیس هم اشاره کرد!

مدیرعامل سپاهان روز گذشته بعد از قهرمانی تیمش در جام حذفی با توضیح درباره اینکه سعی کرده نام بازیکنی خارج از سپاهان را بیان کند، به مساله قرارداد نداشتن مهدی ترابی با پرسپولیس اشاره کرد.

باشگاه پرسپولیس برای آنکه بتواند از مهدی ترابی در فصل آینده هم استفاده کند، باید قرارداد جدیدی را با این بازیکن امضا کند و مدیرعامل سپاهان هم دقیقا به همین مساله اشاره کرد.

با توجه به اظهارنظرهای ادامه دار آذربایجانی مدیرعامل سپاهان درباره مهدی ترابی و علاقه خاص او به این ستاره ملی‌پوش، مشخصا ترابی یکی از بازیکنان مد نظر طلایی پوشان برای فصل جدید است. اگرچه هنوز سپاهانی‌ها اقدام رسمی در خصوص جذب ترابی نداشتند، اما مشخصا این بازیکن یکی از نفرات مد نظر آنها خواهد بود و باید دید در روزهای آینده چه سرنوشتی پیدا می‌کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/pblm8r

آخرین اخبار