تاریخ انتشار: 1403/04/06 20:56
منافی:جدایی این نفرات نمی‌تواند لطمه‌ای به پرسپولیس بزند
کد خبر: 1278014

گاریدو در تیمِ قهرمان کار سختی خواهد داشت/ بیرانوند با احساسات هواداران پرسپولیس بازی کرد

بازیکن پیشین پرسپولیس تأکید کرد، سرمربی جدید این کار سختی برای تداوم موفقیت‌های سرخپوشان خواهد داشت.
گاریدو در تیمِ قهرمان کار سختی خواهد داشت/ بیرانوند با احساسات هواداران پرسپولیس بازی کرد

به گزارش فرتاک ورزشی

جواد منافی درباره انتخاب خوان کارلوس گاریدو به‌عنوان سرمربی جدید پرسپولیس اظهار داشت: هنوز زود است که در مورد او نظر بدهیم یا قضاوتی داشته باشیم، ولی این مربی هدایت تیم قهرمان را پذیرفته است و قطعاً کار سختی در پرسپولیس خواهد داشت. باید اجازه دهیم گاریدو کارش را شروع کند و من که شخصاً امیدوارم او موفق باشد.

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند باشگاه پرسپولیس باید فردی را انتخاب می‌کرد که از فوتبال ایران شناخت داشته باشد، تأکید کرد: من فکر می‌کنم در این زمینه باشگاه باید به صورت کامل به هواداران توضیح بدهد که چه گزینه‌هایی را در لیست خودش داشت و به چه دلیلی در نهایت این مربی را انتخاب کرد. اگر این مسائل روشن شود، قطعاً می‌توانیم بهتر نظر بدهیم.

مدافع - هافبک پیشین پرسپولیس راجع به جدایی چند بازیکن تأثیرگذار این تیم یادآور شد: این خاصیت نقل‌وانتقالات است، ولی فکر می‌کنم آقای درویش باید قبل از پایان فصل تکلیف این بازیکنان را مشخص می‌کرد تا کار به اینجا نکشد. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و در تاریخ این باشگاه فوتبالیست‌های بزرگی آمدند و جدا شدند، اما پرسپولیس همیشه در اوج باقی ماند. بدون شک جدایی این نفرات نمی‌تواند لطمه‌ای به پرسپولیس بزند، هر چند که نباید زحمات آنها را هم نادیده گرفت.

منافی در مورد جدایی علیرضا بیرانوند نیز خاطرنشان کرد: هر بازیکنی حق انتخاب دارد و می‌تواند جایی برود که پول بیشتری بگیرد، ولی بیرانوند با احساسات هواداران پرسپولیس بازی کرد. او در فصل گذشته با اسم استقلال بازارگرمی کرد و امسال هم رفتارهای دیگری را از خودش نشان داد که با ناراحتی هواداران همراه شد. بدون شک این رفتارها در ذهن هواداران پرسپولیس باقی می‌ماند. او می‌توانست خیلی بهتر و حرفه‌ای‌تر رفتار کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان تصریح کرد:‌ در حال حاضر باشگاه باید قرارداد بازیکنان را تمدید کرده و برای جذب بازیکنان جدید هم در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام کند تا از دیگر تیم‌ها عقب نماند. پرسپولیس فصل بعد در لیگ نخبگان آسیا حضور دارد و باشگاه باید با جذب بازیکنان باکیفیت، یک تیم سطح بالا و پرقدرت ببندد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/npjkog

آخرین اخبار