تاریخ انتشار: 1402/11/18 19:08
کد خبر: 1267111

لوپس: ما از فردا آماده فینال می‌شویم

سرمربی تیم ملی فوتبال قطر با وجود راهیابی تیمش به فینال جام ملت‌های آسیا به این نکته اذعان کرد که همه چیز را در جمع عنابی‌ها عوض نکرده است.
لوپس: ما از فردا آماده فینال می‌شویم

مارکس لوپس پس از برتری 3 بر 2 تیم ملی فوتبال قطر مقابل تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا 2023 اظهار داشت: خیلی برای مردم و بازیکنان قطر خوشحالم. بازی بسیار پیچیده بود. فکر می‌کردم که بازی بسیار بزرگی ارائه می‌کنیم. حالا ما یک گام دیگر پیش رو داریم تا از قهرمانی‌مان در آسیا دفاع کنیم.

وی در مورد اینکه در آستانه جام ملت‌های آسیا 2023 هدایت تیم ملی قطر را بر عهده گرفت، خاطرنشان کرد: مدت کوتاهی پیش از شروع مسابقات چنین مسئولیتی را پذیرفتم. من بازیکنان قطر را می‌شناختم و مدت زیادی در این کشور کار کرده بودم. کارمان راحت نبود، اما بازیکنان توانستند فلسفه و شیوه بازی موردنظر مرا در زمین پیاده کنند.

سرمربی تیم ملی فوتبال قطر در پاسخ به این پرسش که آیا به دیدار با اردن در فینال جام ملت‌های آسیا اندیشیده است یا خیر، گفت: خیر. ما برد امشب را جشن می‌گیریم و از فردا آماده فینال می‌شویم.

لوپس در این باره که آیا همه چیز را در تیم ملی قطر پس از جانشینی کارلوس کی‌روش تغییر داده است یا خیر، تصریح کرد: من احترام زیادی برای همکاران خودم قائل هستم. کی‌روش و فلیکس پیش از من هدایت قطر را بر عهده داشتند و کارهای فوق‌العاده‌ای کردند.

وی با بیان اینکه در دسامبر 2023 به‌عنوان سرمربی قطر انتخاب شد، بیان کرد: از زمانی که آمدم، ایده‌های خودم را در تیم پیاده کردم. نمی‌توانم بگویم همه چیز را عوض کردم. با این حال هر مربی ایده خودش را دارد و تلاش کردم شیوه بازی موردنظر خودم را در تیم پیاده کنم.

سرمربی تیم ملی قطر در مورد ضعف خط دفاعی ایران عنوان کرد: تلاش کردیم در خط حمله با سرعت زیادی بازی کنیم. اکرم عفیف بازیکنی متفاوت است و از کیفیت او بهره بردیم. بازیکنان ما تلاش کردند فضایی پشت مدافعان ایران پیدا کنند که گاهی شرایط خوب پیش می‌رفت و گاهی نه.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/kqavzx

آخرین اخبار