تاریخ انتشار: 1403/02/03 14:53
کد خبر: 1273482

یعنی چی که می‌خواهند استراماچونی را جانشین نکونام بکنند

شاهین بیانی پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید: قصه استراماچونی برای دو سال قبل است و یعنی چی که مدیریت حالا به دنبال این مربی است تا جایگزین نکونام شود. در شرایط فعلی مدیریت باید کنار کادرفنی قرار بگیرد تا قهرمانی حاصل شود.
یعنی چی که می‌خواهند استراماچونی را جانشین نکونام بکنند

شرایط این روزهای استقلال و برد این تیم مقابل شمس آذر قزوین تاکید کرد: من به طور کلی اگر بخواهم بگویم مشکل استقلال در خود استقلال است. چرا از اول فصل تا الان مدیریت اختلافات خود با کادرفنی را حل نکرده است!؟ این مساله جای سوال جدی دارد. من و هواداران از این موضوع ناراحت هستیم. مگر می شود از اول فصل این موضوع حل نشده باشد!

او افزود: استقلال در بازی با شمس آذر شانس آورد که با سه گل از حریف جلو بود اگر یک بر صفر یا دو هیچ جلو بعد از آنکه حریف در ۴ دقیقه ۲ گل زد معلوم نبودی چه اتفاقی بیفتاد! این موضوع نشان داد قلب دفاعی استقلال مشکل دارد و اینکه روزبه چشمی بازیکن مدافع آخر نیست و باید درپست هافبک دفاعی یعنی همان شماره شش بازی کند. به اجبار چشمی را در خط دفاع می گذارند. نبود سیلوا قشنگ به چشم می آید. می گویند مصدوم است پزشکان استقلال سریع تر این بازیکن را آماده بازی کنند. چراکه با این وضعیت قطعا استقلال به مشکل می خورد.

وی اضافه کرد: بازی با شمس آذر درس بزرگی برای کادرفنی استقلال بود و دیدند روزبه چشمی برای بازی در خط دفاع نیست. فقط بازی با شمس آذر هم نیست در بازی قبل تر از آن هم دو گل خوردیم تیمی که می خواهد قهرمان شود نباید هر بازی دو گل بخورد. بازی قبلی چشمی بعد ازخوردن دو گل تقصیرات را بر گردن گرفت. برای اینکه می دانست مقصر است گردن گرفت. در صحنه های که باید حضورداشت نبود. البته شجاعت یک بازیکن است که قبول می کند مقصر است. به هرحال وقتی نتوانید دفاع را مدیریت کنید تمرکزتان برهم می خورد. در بازی با شمس آذر دوتا گل خوردیم فقط خدا رحم کرد با سه گل جلو بودیم وگرنه اگر با یک گل یا دو گل پیش بودیم بازی مساوی می شد یا می باختیم از رسیدن به جام دور می شدیم.

این پیشکسوت استقلال با گلایه از مدیریت استقلال برای حل نکردن مشکلش با کادرفنی گفت: مدیریت باید در کنار کادرفنی قرار بگیرد. چرا تا حالا این مشکل حل نشده! واقعا عجیب است. به دنبال چه هستند!؟

بیانی در خصوص اینکه خطیر اعلام کرده نکونام را برکنار و استراماچونی را جانشین او خواهم کرد گفت: استراماچونی که دو سال است رفته و بحثی در مورد این مربی نیست. الان مدیریت باید با کادرفنی در یک راستا حرکت کند. استقلال یک ملی پوش در ترکیب اصلی تیم ملی ندارد اما با همه این مشکلات صدر جدول است. کار بزرگی کرده اند. اما یک لغزش آنها را از قهرمانی دور می کند. پرسپولیس نشسته و منتظر یک لغزش استقلال است. دارد امتیازات را هم خوب جمع می کند. هر بازی شانس های گل زیادی روی دروازه حریفان ایجاد می کند. حتی در بازی های بیرون از خانه هم پیروز می شود. تمرکز بالای هم دارند اما استقلال مشکلاتی دارد.

او درباره عملکرد خوب پرسپولیس در نقل و انتقلات نیم فصل و خرید بازیکنان باکیفیت گفت: الان دیگر زمان پرداختن به این موضوع نیست. استقلال با همین بضاعت باید در ۶ بازی باقی مانده را با برد پشت سر بگذارد. ضمن اینکه مهم این است استقلال مشکل درونی خود را حل کند و مدیریت، کادرفنی و بازیکنان در یک راستا حرکت کنند. بعدش دیگر دیر می شود. با این همه مشکلات الان صدر جدول است باید از کادرفنی تشکر کرد. هواداران هم در بازی با شمس آذر خیلی خوب استقبال کرده بودند و آنها آمده بودند بگویند ما پشت کادرفنی هستیم و باید به نظر آنها بگذاریم. اگر استقلال با این همه سختی و مشکل قهرمان شود خیلی ارزشمند تر است و برای هواداران یک طمع دیگر دارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/jmbeqk

آخرین اخبار