تاریخ انتشار: 1403/02/03 03:52
کد خبر: 1273406

ماموریت سنگین اوسمار در هفته‌های پایانی

پرسپولیس در هفته‌های پایانی نیم فصل اول لیگ برتر نتایج خوبی نگرفت و این نتایج را باید در نیم‌فصل دوم جبران کند.
ماموریت سنگین اوسمار در هفته‌های پایانی

به گزارش فرتاک ورزشی

اختلاف یک امتیازی پرسپولیس و استقلال در صدر جدول باعث شده تا هفته‌های پایانی لیگ برتر به اوج حساسیت خود برسد. هر کدام از تیم‌ها ۶ بازی تا پایان فصل دارند و کوچکترین لغزش ممکن است به قیمت از دست رفتن جام قهرمانی تمام شود.

پرسپولیس که با آمدن اوسمار نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته، در ۶ بازی پایانی خود باید به ترتیب مقابل سپاهان، نساجی، هوادار، استقلال خوزستان، شمس آذر و مس رفسنجان به میدان برود. از این بازی‌ها دو بازی مقابل نساجی و شمس آذر در بیرون از خانه برگزار می‌شود که قطعا پرسپولیسی‌ها کار راحتی در این بازی‌ها ندارند. سپاهان جدا از این‌که در مقابل پرسپولیس یک بازی حیثیتی را برگزار می‌کند، هنوز نیم‌نگاهی به قهرمانی و گرفتن سهمیه آسیایی دارد و به همین دلیل با تمام قوا مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت. نساجی و استقلال خوزستان هم دو تیمی هستند که برای بقا می‌جنگند و خودشان را برای گرفتن امتیاز به آب و آتش خواهند زد.

سه بازی دیگر سرخ‌پوشان هم مقابل تیم‌های خوب نیم‌فصل دوم با مربیان جوان برگزار خواهد شد و به طور حتم تیم‌های نویدکیا، شجاعی و دقیقی به راحتی به پرسپولیس امتیاز نخواهند داد. نکته جالب توجه این‌جاست که پرسپولیس در نیم‌فصل نخست و از بازی‌های ۶ هفته پایانی تنها ۱۱ امتیاز کسب کرد و یحیی گل‌محمدی به خاطر گرفتن نتایج نه‌چندان خوب در انتهای نیم‌فصل مورد انتقاد قرار گرفت و در نهایت هم استعفا داد.

حالا جبران نتایج گل‌محمدی در نیم‌فصل نخست، مهم‌ترین ماموریت اوسمار و تیمش در ۶ هفته پایانی است. پرسپولیسی‌ها اگر جام می‌خواهند مثل هفته‌های اخیر باید به فکر گرفتن همه امتیازات ممکن باشند و در واقع مسیر قهرمانی پرسپولیس از جبران نتایج نه‌چندان خوب نیم‌فصل نخست می‌گذرد. کاری که پرسپولیسی‌ها حداقل در هفته‌های اخیر نشان دادند به خوبی بلندند و می‌توانند در سخت‌ترین شرایط بهترین عملکرد را داشته باشند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/bbre8v

آخرین اخبار