تاریخ انتشار: 1403/02/30 18:54
نامجومطلق: تیم نکونام شایسته قهرمانی است
کد خبر: 1275698

تکذیب اظهارنظر جنجالی پیشکسوت استقلال

مجید نامجو مطلق می گوید که مصاحبه منتشره از قول او صحت نداشته و امیدوار است که استقلال قهرمان لیگ برتر شود.
تکذیب اظهارنظر جنجالی پیشکسوت استقلال

به گزارش فرتاک ورزشی

 استقلال و پرسپولیس به هفته های پایانی لیگ برتر نزدیک شده اند و سه دیدار تا تعیین قهرمان لیگ باقی مانده است. دو تیم سخت در تلاش هستند تا بتوانند در پایان، جام قهرمانی را بالای سر ببرند و در این میان نیز اظهارنظر یکی از پیشکسوتان آبی ها خبرساز شده بود.

نقل قولی از مجید نامجومطلق در رسانه ها منتشر شده بود مبنی بر اینکه وی اعلام کرده است هر دو تیم استقلال و پرسپولیس شایستگی کسب عنوان قهرمانی را دارند که این موضوع با برخی واکنش‌ها همراه بود و حالا این پیشکسوت استقلال و تیم ملی، اظهارنظر منتسب به خود را رد کرده است.

نامجومطلق در گفتگوی کوتاهی در این خصوص می گوید: شاید اگر در میانه‌های فصل در این خصوص از من سوالی می شد، همین نقل قولی که از بنده منتشر شده را به زبان می آوردم ولی اکنون که به هفته‌های پایانی لیگ رسیده‌ام، خواست و اراده قلبی من، قهرمانی استقلال است.

مجید نامجومطلق

او ادامه می دهد: شاید نزدیک به پانزده روز است که از انجام هر گونه مصاحبه ای خودداری کرده ام چرا که معتقد بودم ممکن است اظهارنظر من و دیگر پیشکسوتان باعث ایجاد حواشی و یا مسائل دیگری برای استقلال شود و به نوعی تمرکز کادرفنی و بازیکنان از دست برود.

نامجومطلق می گوید: در نتیجه من طی روزهای گذشته چنین صحبت هایی را هرگز مطرح نکرده ام چرا که اعتقاد دارم با توجه به زحمات و تلاش فراوانی که جواد نکونام، کادرفنی و بازیکنان در این فصل کشیده اند و با وجود تمامی حواشی، مشکلات، کمبود بازیکن، مشکلات داوری و... توانسته اند صدر جدول را حفظ کنند، شایسته ترین تیم برای قهرمانی هستند.

او در پایان اضافه کرد: در نتیجه لازم است یک بار دیگر تأکید کنم که هم خواست قلبی بنده و هم کیفیت فنی نکونام و بازیکنان نشان می دهد که بدون شک استقلال شایسته ترین تیم برای قهرمانی است و امیدوارم در هر سه دیدار باقی مانده برنده از زمین خارج شود تا با بالای سر بردن جام قهرمانی، دل هواداران میلیونی را خوشحال کند.

مجید نامجومطلق


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/77ognd

آخرین اخبار