تاریخ انتشار: 1402/01/12 07:51
کد خبر: 8427

منهای ورزش| از نگاه مردان واژن خوب باید دارای این مشخصات باشد!

مشخصات واژن خوب هیچ ارتباطی با شکل ظاهری یا رنگ آن ندارد ، واژن خوب برای رابطه جنسی واژنی است که بوی بدی نداشته باشد ، تنگ و لغزنده باشد.
منهای ورزش| از نگاه مردان واژن خوب باید دارای این مشخصات باشد!

منهای ورزش؛ به تعداد زنان موجود در دنیا و به تعداد نژادهای موجود در دنیا ، زنان می توانند واژن های متفاوتی از نظر رنگ و ظاهر ، بزرگ بودن یا کوچک بودن لابیاها یا پوشش مویی داشته باشند.

بنابراین از نظر ظاهری واژن ها تشابهی با هم ندارند و نمی توان ویژگی یکسانی برایشان تعریف کرد ولی از سایر جهات به خصوص هنگامی که ازدواج کرده باشید از آن جا که واژن مهم ترین اندام بدن در رابطه جنسی محسوب می شود میتوان یکسری ویژگی ها برای مشخصات واژن خوب در نظر گرفت.

مهم ترین عامل جذابیت یک زن داشتن اعتماد به نفس است ، در صورتی که شما از ظاهر واژن و آلت تناسلیتان رضایت نداشته باشید نمی توانید با اعتماد به نفس وارد رابطه جنسی با شریک خودتان شوید. 

تمام مردان در طول عمرشان در تلاش برای رسیدن به واژن یک زن هستند و بهترین لذت دنیا را وارد کردن آلت تناسلی خود به داخل واژن می دانند ، پس چرا نباید از داشتن واژن احساس غرور داشته باشید و به بهداشت و سلامت این عضو مهم بدنتان رسیدگی کنید ؟

هیچ چیز بهتر از یک رابطه جنسی با کیفیت باعث استحکام ازدواج و ایجاد آرامش و اعتماد بین زوجین نخواهد شد و این امر فقط زمانی ممکن است که شما آلت تناسلی و واژن خود را به عنوان بخشی مهم از اندام خود بپذیرید و خجالت را کنار گذاشته و حس خوبی نسبت به آن داشته باشید. 

قوی بودن عضلات واژن

عضلات اطراف واژن باید به اندازه کافی قوی باشند ، شما باید بتوانید بر عضلات واژن خود کنترل داشته باشید و به موقع آن ها را منقبض یا شل کنید. کنترل داشتن بر عضلات واژن علاوه بر این که باعث می شود شریک جنسیتان هنگام دخول حس بهتری را تجربه کند باعث می شود بتوانید ارگاسم بهتری را تجربه کنید. 

تنگ بودن واژن 

یکی از مهم ترین ویژگی های واژن برای رابطه جنسی با کیفیت تنگ بودن آن است. تنگی واژن باید به اندازه ای باشد که آلت جنسی مردانه برای عقب و جلو رفتن در آن نیاز به کمی تلاش داشته باشد و به اصطلاح دیواره واژن دور تا دور آلت تناسلی مرد را تحت فشار قرار دهد. بهترین حس هنگام رابطه جنسی ، دخول اولیه است که نیاز به فشار برای ورود و جا باز کردن واژن داشته باشد. 

برای تنگ نگه داشتن واژن حتی سال ها بعد از ازدواج باید از تمرینات کگل استفاده کنید و هر از گاهی که در حال استراحت یا فیلم دیدن هستید عضلات واژن را منقبض کنید تا حالت شل و وارفته نداشته باشند. 

واژن خیس و لزج

واژن خیس یکی از عوامل تحریک کننده برای مردان است. خیس بودن واژن نشان دهنده این است که بدن زن به تلاش های مرد واکنش نشان داده است و تحریک شده است. از سویی دیگر خیسی واژن باعث می شود که داخل واژن لغزنده شود و احساس خوشایندی هنگام دخول برای هر دوی شما ایجاد کند. 

بوی خوب واژن

واژن معمولا بویی ندارد ، منظور ما از بوی خوب این است که واژن بوی بدی ندهد ، بوی طبیعی واژن تمیز برای همه مردها تحریک کننده است ولی متاسفانه برخی خانم ها به بهداشت فردی خود رسیدگی نمی کنند و واژنشان بوی بدی دارد، پوست آلت تناسلی دائما در حال تعریق است بنابراین نیاز به مراقبت بیشتری دارد ، پوشیدن لباس زیرهای نخی ، تعویض روزانه لباس زیر و لیف کشیدن آلت تناسلی  و استفاده ماهانه از پودر واجبی می تواند به شما کمک کند که مانع از بو گرفتن واژن در اثر تعریق روزانه شوید. 

واژن بدون صدا

واژنی که هنگام دخول در خودش باد نگه می دارد و خروج باد از آن باعث ایجاد صدا می شود باعث به هم خوردن حواس طرفین از رابطه جنسی شده و حس ناخوشایند آن میتوان باعث کاهش میل جنسی دو طرف شود . در صورتی که واژن شما چنین مشکلی دارد با پزشک خود برای درمان تماس گرفته و رژیم غذایی تا را برای رفع سردی و نفخ واژن تغییر دهید. 

از هر زاویه ای خوشایند باشد

در رابطه جنسی معمولا پوزیشن های متفاوتی را انجام میدهید اگر شما روی عضلات واژن خود کنترل داشته باشید می توانید در هر پوزیشنی با منقبض کردن عضلات واژن بهترین حس را به هر دو نفر بدهید. 

برای داشتن یک واژن خوب چه کارهایی باید انجام دهید

مهم ترین نکته برای حفظ زیبایی و تقویت عضلات واژن و تنگ کردن واژن تمرینات کگل است. انجام تمرینات کگل با وجودی که بسیار راحت و موثر است ولی تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت واژن و رابطه جنسی خواهد گذاشت. تمرینات کگل علاوه بر این که باعث تنگ شدن واژن می شوند به شما کمک می کنند که کاملا ارادی روی عضلات واژنتان کنترل داشته باشید و هر گاه که بخواهید عضلات را منقبض و رها کنید و با حرکات ریتمیک عضلات واژن لذت بهتری از رابطه جنسی ببرید. 

برای این که واژن خوشبو و خیسی داشته باشید از مصرف الکل و دخانیات اجتناب کرده ، مصرف شیرینی جات و غلات تصفیه شده را کاهش داده و تغذیه سالم سرشار از میوه ها ، سبزیجات و امگا3 داشته باشید. 

در صورتی که به دلیل زایمان ورودی واژن شما باز شده است می توانید به پزشک مراجعه کرده و از او بخواهید واژن شما را مثل روز اول تنگ نماید. 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/48vnl3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


13 راز دستگاه تناسلی زنان که حتما باید بدانند!
رابطه جنسی|مشکلات جنسی|دانستنی‌های جنسی

تعداد دفعات نرمال رابطه جنسی: تحقیقات چه می‌گوید؟
رابطه جنسی| مشکلات جنسی| دانستنی‌های جنسی

کلیتورال هود چیست و در کجا قرار دارد؟ آیا هود تحریک می شود؟
رابطه جنسی| مشکلات جنسی| دانستنی‌های جنسی