تاریخ انتشار: 1399/07/14 22:29
تیمی که با نام یک شهید میدرخشد؛
کد خبر: 53675

شهید اورکی نفس های فوتبالی را در اسلامشهر زنده خواهد کرد

شهید اورکی نماینده شهرستان اسلامشهر در لیگ دسته سوم کشور خود را آماده برای حضور در این رقابت ها میکند.
شهید اورکی نفس های فوتبالی را در اسلامشهر زنده خواهد کرد

در راستای معرفی تیم های حاضر در مرحله نخست لیگ دسته سوم کشور در فصل ۹۹/۰۰ اینبار تیمی از شهر های مجاور پایتخت معرفی میشود.

تیم فوتبال شهید اورکی اسلامشهر که موسس این باشگاه مرحوم ناصر احمدپور نام داشت ، فعالیت خودش را از لیگ های داخلی شهر اسلامشهر آغاز کرد و خیلی سریع با قهرمانی های مکرر به آخرین سطح از لیگ کشور رسید و حضور چشمیگیر این تیم در اولین تجربه حضورش در لیگ دسته سوم انتظارات را از این تیم بومی بالا برد.

شهید اورکی اسلامشهر فصل گذشته در مرحله نخست لیگ دسته سوم در گروه مرگ این رقابت ها قرار گرفت و برخلاف تصورات نتایج درخشانی کسب کرد و در گروهی که تیم های محتشم تبریز و عقاب تهران به عنوان تیم های اول و دوم به مرحله نهایی صعود کردند و در نهایت به لیگ دسته دوم رسیدند ، تنها با اختلاف ۱ امتیاز کمتر نسبت به فرهنگ ایثار آستارا از صعود به مرحله نهایی بازماندند.

اسلامشهری ها در سال جدید نیز از هدف خود دست نکشیدند و این تیم با مدیریت رامین محمدیان مدیر جوان و فوتبالی شهرشان هدف گذاری بلند مدتی را پایه ریزی کردند و امیدوار هستند کار نیمه تمام فصل گذشته را با صعود به مرحله نهایی و در نهایت صعود به لیگ دسته دوم به پایان برسانند.

شهر اسلامشهر یکی از شهر های صنعتی استان تهران به شمار می آید و با وجود شرکت های صنعتی پر شمار و همچنین داشتن ۲ زمین تمرین مناسب و یک ورزشگاه کاملا استاندارد از پتانسیل بالایی برای تیم داری و اسپانسرینگ برخوردار است و همین موضوع سبب شده از شهید اورکی به عنوان یکی از تیم های قدرتمند و با پتانسیل لیگ دسته سوم کشور در فصل پیش رو نام برد و با عقد قراردادی کارخانه لبنیات و بستنی دومینو در اسلامشهر به عنوان اسپانسرینگ این تیم در فصل پیش رو خواهد بود‌.

گفتنی است تیم فوتبال شهید اورکی در فصل جدید با مدیریت محمود کاظم زاده و سرمربیگری رامین محمدیان در لیگ دسته سوم کشور حضور پیدا خواهد کرد.

از اسلامشهر خبر میرسد تمرینات شهید اورکی با جذب چند بازیکن نام دار در سطح های لیگ دسته اول و دوم در کنار بازیکنان بومی شهر اسلامشهر زیر نظر رامین محمدیان استارت خورده و این تیم در تدارک اردوی پیش فصل جهت حضوری قدرتمند در لیگ دسته سوم کشور میباشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/48ly6m

اخبار مرتبطآخرین اخبار


سرمربی جدید تیم خلیج فارس میناب معرفی شد
با اعلام رسمی روابط عمومی نماینده هرمزگان؛

فصلی که با تمام سختی و آسانی هایش گذشت /آستارایی ها امیدوار به آینده
انتشار بیانیه ایی از سوی روابط عمومی باشگاه فرهنگ ایثار آستارا؛

تبریک صعود رییس هیات مدیره باشگاه ویستاتوربین تهران
با انتشار مطلبی از سوی رییس هیات مدیره ویستاتوربین تهران؛