تاریخ انتشار: 1398/01/10 12:23
کد خبر: 105175

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان از پرداخت مطالبات بازیکنان این تیم خبر داد

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان از پرداخت ۲۰ درصد دیگر از مبلغ قرارداد بازیکنان این تیم طی چند روز آینده خبر داد.
مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان از پرداخت مطالبات بازیکنان این تیم خبر داد

محمد رحیمی در پاسخ به این سوال که آیا ۲۰ درصد دیگر از مبلغ قرارداد بازیکنان که قرار بود پیش از تعطیلات عید به حساب‌شان واریز شود، به آن‌ها پرداخت شد؟ اظهار کرد: قرار بود این مهم پیش از تعطیلات عید انجام شود و کارهای مربوطه نیز تا یک مسیری پیش رفت و قول‌هایی هم گرفتیم ولی به تعطیلات برخورد کردیم و پیش از عید نتوانستیم این مبلغ را پرداخت کنیم. مطمئناً این ۲۰ درصد در چند روز اخیر به حساب بازیکنان پرداخت می‌شود تا در مجموع ۷۰ درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده باشند.

وی افزود: همانطور هم که قبلاً گفته‌ام ما جزو باشگاه‌هایی هستیم که توانسته‌ایم به صورت کامل به تعهدات‌مان عمل کنیم و این‌که اکنون نتوانستیم این ۲۰ درصد را به حساب بازیکنان واریز کنیم، مطمئناً موضوعی است که خود بازیکنان هم درک خواهند کرد. دوستان می‌دانند که ما بسیار تلاش کردیم تا این مبلغ پیش از تعطیلات به حساب بازیکنان واریز شود که متأسفانه نشد.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان همچنین در پاسخ به این سوال که آیا احمد آل‌نعمه قصد بازگشت به تمرینات را دارد یا باشگاه قرار است تصمیم دیگری در این زمینه بگیرد؟ اظهارکرد: آل‌نعمه برای تیم زحمت کشیده و یکی از بازیکنان تأثیرگذار ما بوده است که قدردان او نیز هستیم. پیش از این‌که من به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب شوم، به گفته مربیان گویا او خودش تمرینات تیم را ترک کرده است و من هم از زمانی که آمده‌ام هنوز نتوانسته‌ام در این زمینه با او صحبت کنم.

وی بیان کرد: حتماً آل‌نعمه خودش صلاح دانسته است که در تمرینات تیم نباشد ولی باید به باشگاه بیاید و در این زمینه صحبت کند و اگر مشکلی دارد ما می‌توانیم به او کمک کنیم. در هر صورت چون خودش تمرینات را ترک کرده است، هر وقت صلاح بداند، می‌تواند برای صحبت به باشگاه بیاید. من هنوز صحبتی با او نداشته‌ام و نمی‌دانیم چرا تمرینات را ترک کرده است. او یکی از کاپیتان‌های تیم بود و از سرمایه‌های تیم محسوب می‌شود و در این مدت نیز می‌توانست به ما کمک کند.

رحیمی با بیان این‌که امروز نیز یک بازی بسیار مهم با تیم تراکتورسازی داریم، گفت: بازیکنان‌مان به خودباوری رسیده‌اند و در بازی‌های گذشته نیز نشان داده‌اند که چقدر خوب هستند. به نظر من تفاوت آن‌چنانی بین تیم‌های اول و انتهای جدول نیست، اگرچه برخی تیم‌ها از نظر مالی در وضعیت بسیار بهتری هستند. بازیکنان ما نشان داده‌اند مقابل تیم‌های قدرتمند خیلی خوب ظاهر می‌شوند و مطمئنم امروز با دست پر زمین بازی را ترک می‌کنند و دوباره به مردم خوزستان امیدواری خواهند داد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با وجود پیش‌بینی بارندگی و احتمال سیل در خوزستان، بازی امروز در همان ساعت ۱۹ برگزار می‌شود؟ عنوان کرد: سازمان لیگ این ساعت را اعلام کرده است و بازی در همین ساعت نیز برگزار می‌شود. همچنین ورزشگاه با مشکل نور مواجه نیست و گویا مشکل نور آن برطرف شده است. به هر حال اگر بازی زودتر برگزار می‌شد، قطعاً به سود ما نیز بود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/48avva

اخبار مرتبطآخرین اخبار


گل محمدی: می‌خواهیم جز تیم‌های بالای جدول بمانیم