تاریخ انتشار: 1402/02/18 11:02
روابط زناشویی|رابطه جنسی|دانستنی های جنسی
کد خبر: 6648

تاثیرتغذیه در روابط زناشویی| آیا تغذیه مناسب تاثیری در بهبود روابط زناشویی دارد؟

استقامت جنسی بدون گردش خون قوی، اصلا معنایی ندارد.
تاثیرتغذیه در روابط زناشویی| آیا تغذیه مناسب تاثیری در بهبود روابط زناشویی دارد؟
استقامت جنسی بدون گردش خون قوی، اصلا معنایی ندارد. بنابراین، تغذیه براساس رژیم غذایی حاوی فیبر محلول و انواع آنتی‌اکسیدان‌ها برای دستیابی به این هدف ضروری است. نکات مهمی مانند حفظ وزن در محدود سالم و جدی گرفتن ورزش نیز می‌توانند در تقویت استقامت جنسی نقش تاثیرگذاری داشته باشند.

سیترولین

سیترولین، نوعی ماده مغذی گیاهی است که میزان اسید نیتریک را در بدن افزایش می‌دهد. براساس گزارش Longevity Medicine Review، عملکرد سیترولین با داروهای تقویت نیروی جنسی قابل مقایسه است.
 
اسید نیتریک در رساندن اکسیژن به خون کمک می‌کند، سرعت جریان خون را افزایش می‌دهد و درنتیجه استقامت جنسی را بهبود می‌بخشد. هندوانه به‌طور طبیعی حاوی مقدار زیادی از سیترولین است.
خواص-قرص-ویتامین-E

ویتامین E

در این زمینه می‌توان ویتامین E را به‌عنوان نوعی ویتامین لذت‌آور در نظر گرفت، چون توانایی زیادی در افزایش هورمون‌های جنسی، تقویت میل جنسی و بهبود وضعیت خلق‌وخو دارد. ویتامین E، به‌عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی، شکل‌گیری نشانه‌های پیری را هم به تاخیر می‌اندازد و درنتیجه می‌تواند به‌طور غیرمستقیم، عملکرد جنسی مطلوب را در سنین بالاتر تقویت کند. بادام، بادام‌زمینی و اسفناج، همگی از بهترین منابع برای دریافت ویتامین E هستند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/45wpq4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


رابطه زناشویی مطلوب، ورزشکاران حرفه‌ای بخوانند