تاریخ انتشار: 1395/05/18 17:46
کد خبر: 269095

دلیل حذف مهساجاور از زبان رئیس فدراسیون قایقرانی

رئیس فدراسیون قایقرانی پس از حذف شدن مهسا جاور از المپیک ریو گفت: دلیل حذف جاور این بود که کارش را در استارت دیر آغاز کرد
دلیل حذف مهساجاور از زبان رئیس فدراسیون قایقرانی

به گزارش سرویس المپیک فرتاک ورزشی،

غلامرضا امینی که در محل برگزاری رقابت های روئینگ المپیک حضور داشت و از نزدیک شاهد رقابت مهسا جاور بود، اظهارداشت: اشتباه جاور در هزار متر اول بود، چرا که او در آخر توانست خودش را برساند ولی در استارت دیر شروع کرد.

وی در این رابطه ادامه داد: به نظر من او می توانست صعود کند و اشتباه تاکتیکی خودش باعث شد که عقب بیافتد. من شاهد بودم که دیشب دقیقا مربی اش همین نقطه ضعف را به او گوشزد کرد.

رئیس فدراسیون قایقرانی یادآور شد: تاکید مربی جاور این بود که حواسش به اول مسابقه باشد اما به هر حال مسابقه است دیگر. آنها بهتر کار کردند و حلال شان باشد.

امینی تاکید کرد: عادل مجللی هم برای مسابقه ٢٠٠ متر یازدهم آگوست به ریو می رسد. او وضعیت خوبی دارد چون مسابقات و اردوی خوبی را پشت سر گذاشته است.اما در مسابقه ٢٠٠ متر فقط یک پارو اشتباه نتیجه را تغییر می دهد.

سی و یکمین دوره بازیهای المپیک با حضور بیش از ۱۰ هزار ورزشکار از ۲۰۶ کشور از ۱۵ تا ۳۱ مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد. کاروان ورزش ایران در دوره قبل که به میزبانی لندن برگزار شد با کسب ۱۲ مدال (۴ طلا، ۵ نقره و ۳ برنز) به عنوان هفدهمی دست پیدا کرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3z6zoj

اخبار مرتبطآخرین اخبارفرزام: بهترین عملکرد جاور صعود به مرحله یک چهارم نهایی است

رقابت جاور به فردا موکول شد
به دلیل شرایط نامناسب آب و هوا؛