تاریخ انتشار: 1402/04/25 17:04
پیکان با رضایی معاوضه نمی‌کند؛
کد خبر: 2592

دست رد به پیشنهاد استقلال برای فلاح

باشگاه پیکان موافق معاوضه بازیکن ملی پوش این تیم با گلر استقلال نیست.
دست رد به پیشنهاد استقلال برای فلاح

طی ساعات گذشته اخباری مبنی بر احتمال معاوضه علیرضا رضایی با سامان فلاح و پرداخت مبلغ توسط باشگاه استقلال به پیکان برای انجام این انتقال مطرح شده بود که اکنون عضو هیئت مدیره این باشگاه نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

ابراهیم شکوری در خصوص شایعات اخیر پیرامون معاوضه سامان فلاح، کاپیتان تیم فوتبال پیکان با بازیکن تیم‌های دیگر عنوان کرد: به هیچ عنوان بحث معاوضه بازیکنان ما با سایر تیم‌ها مطرح نبوده و این موضوع اصلا درست نیست. اگر قرار بر معاوضه هم باشد، بدون تردید به دنبال بازیکنان ملی‌پوش و ستاره‌های سرشناس لیگ می‌رویم، نه اینکه هر بازیکنی را در پست دفاع آخر جذب کنیم.

عضو هیات مدیره پیکان اضافه کرد: باشگاه پیکان کارخانه تولید بازیکن است. ما به معنای واقعی یک «باشگاه» هستیم و شرایط حرفه‌ای در فوتبال را رعایت می کنیم. در واقع سامان فلاح دست‌آورد باشگاه ما به شمار می‌رود و می‌خواهیم محصول آکادمی‌مان را با بهترین شرایط و بالاترین قیمت ممکن بفروشیم. در این میان اما فقط نگاه اقتصادی نداریم بلکه هم منافع بازیکن را در نظر می‌گیریم و هم باشگاه.

شکوری با بیان اینکه فوتبال به یک بیزینس تبدیل شده و در این بازار، احساسات جایی ندارد، ابراز کرد: اولویت ما برای حضور در این بازار، استفاده از علم تجارت فوتبال است. چیزی غیر از منافع بازیکن و باشگاه را در نظر نمی‌گیریم.

او یادآور شد: متاسفانه با وجود آن که شفاف و به دور از تنش فعالیت می‌‎کنیم، باز هم شاهد یکسری شایعات هستیم، اما این شایعات نمی‌تواند ما را از مسیری که در حال ایجاد آن هستیم، دور کند.

این عضو هیئت مدیره باشگاه پیکان تصریح کرد: نه تنها سامان فلاح، بلکه تعداد زیادی از بازیکنان ما در همین فصل با پرداخت مبلغ رضایت‌نامه از پیکان جدا شدند. هیچ گلایه‌ای از هیچ باشگاهی نداریم و برای همه اهالی فوتبال ایران آرزو موفقیت می‌کنیم. امیدواریم باشگاه پیکان بتواند مثل سال‌های گذشته، وظیفه خود در قبال کشف، پرورش و معرفی ستاره‌های جدید و جوان به تیم‌های ملی را به نحو احسن پشت سر بگذارد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3wd562

اخبار مرتبطآخرین اخبار


رقابت تماشایی برای جذب مدافع ۲۵ میلیاردی/ استقلال تمایل بیشتری دارد