تاریخ انتشار: 1399/05/26 13:42
گام هایی که برای صعود آرام شد اما متوقف نه؛
کد خبر: 57049

سه هفته حیاتی و سرنوشت ساز برای ویستاتوربین و بلادی

تیم فوتبال ویستاتوربین تهران برای صعود سه دیدار حساس را پیش رو دارد.
سه هفته حیاتی و سرنوشت ساز برای ویستاتوربین و بلادی

به گزارش فرتاک ورزشی تیم فوتبال ویستاتوربین تهران که از جمله تیم های حرفه ایی و اخلاق مدار در لیگ دسته سوم کشور محسوب میشوند در دومین فصل حضورشان در لیگ دسته سوم در آستانه صعود به لیگ دسته دوم قرار گرفتند.

تیم فوتبال ویستاتوربین که با سرمربیگری میلاد بلادی از فنی ترین تیم های لیگ دسته سوم به حساب می آیند در دوران پسا کرونا کمی از روزهای اوج خود فاصله گرفتند ، اما این اتفاق برای ویستایی ها در حالی رخ داد که این تیم در دیدار حساس و عملا ۶ امتیازی در نوشهر و مقابل شهرداری این شهر با نا عدالتی داور و پنالتی عجیب و غریب به ضرر تیم ویستا گام های شاگردان بلادی برای صعود را کمی آرام تر کرد.

ویستایی ها که در دو دیدار خانگی برابر مهاجر نوین و کیان عملا فوتبالی فراتر از لیگ سه را به محرز نمایش گذاشتند توانستند برابر نماینده مشهد با برتری ۳ بر ۱ و برابر کیان تهران با بدشانسی و از دست دادن متعدد موقعیت های گلزنی تنها ۱ امتیاز کسب کنند و با توجه به برد جوان نوین ساری اختلاف این تیم با صدر جدول به عدد ۳ برسد.

با توجه به شرایط جدول و بازی های تیم های مدعی صعود ، ویستاتوربین همچنان از شانس بالایی برای صعود مستقیم برخوردار است.

میلاد بلادی امیدوار است نماینده استان تهران را لیگ دویی کند مربی ایی که سبک اجرای فوتبال زیبا و تاکتیکی اش در هفته های اخیر فدای نتیجه شد! اما فوتبال زیبا قطعا با نتیجه نیز همراه خواهد شد و شاید گام ها برای صعود کمی آهسته تر شد اما متوقف نشده است و سه دیدار حساس و سرنوشت ساز میتواند میلاد بلادی را به جوانترین مربی لیگ دسته سوم تبدیل کند که به همراه تیمش طعم صعود را میچشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/36o6ee

اخبار مرتبطآخرین اخبار


اردوی مس کرمان در تهران آغاز شد