تاریخ انتشار: 1395/05/30 11:43
المپیک ۲۰۱۶ – ریو
کد خبر: 266701

عذرخواهی شناگر آمریکایی به خاطر رفتارش در ریو

شناگر آمریکایی که به همراه سه شناگر دیگر به دروغ اعلام کرده بود در ریو مورد حمله مسلحانه قرار گرفته است، به خاطر رفتارش عذرخواهی کرد.
عذرخواهی شناگر آمریکایی به خاطر رفتارش در ریو
به گزارش سرویس المپیک فرتاک ورزشی و به نقل از Inside the games، ریان لوچته و سه شناگر آمریکایی اعلام کرده بودند در یک پمپ بنزین مورد حمله مسلحانه قرار گرفتند اما پلیس برزیل اخیرا اعلام کرد این ماجرا دروغ بوده است. دادگاه برزیل نیز حکم مصادره پاسپورت این شناگران را صادر کرد اما در نهایت با وساطت مسئولان، پاسپورت شناگران به آنها بازگردانده شد و آنها توانستند به کشور خود بازگردند.

جیمی فیگن، یکی از شناگران اعلام کرد به دلیل رفتار نامناسب خود یازده هزار دلار به خیریه برزیل اهدا خواهد کرد. ریان لوچته نیز در اینستاگرامش نوشت: می‌خواهم به خاطر رفتار هفته‌ گذشته‌ام عذر خواهی کنم. به خاطر این که به اندازه کافی در روایت ماجرا دقت نکردم و تمرکز ورزشکارانی که برای رسیدن به آرزوهای خود به  المپیک آمده بودند را گرفتم. بیرون ماندن تا اواخر شب در یک کشور خارجی مشکل ساز است. مانع زبان وجود دارد. افتخار می‌کنم که نماینده کشورم در المپیک بودم. باید از این اتفاق جلوگیری کرد.  اشتباه خود را در این اتفاق می پذیرم و از این اتفاق درس‌های ارزشمندی گرفتم.

ادواردو پائس، شهردار ریو نیز در این باره گفت‌: تنها حس من به این شناگران دلسوزی است. شرم آور است که آنها چنین شخصیت ضعیفی دارند. کمیته‌  المپیک باید این مشکلات را حل کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/36g8qz

اخبار مرتبطآخرین اخبار


قاتل روس باروس حریف یزدانی در فینال شد

هیولایی به نام نیمار!
المپیک ۲۰۱۶ – ریو

ورزش را دست کم نگیرید!
المپیک ۲۰۱۶ – ریو