تاریخ انتشار: 1397/05/29 19:13
معرف آینده‌سازان؛
کد خبر: 133715

ایلیا هلشی‌زاده نونهالی با استعداد کرمانشاهی در فوتبال می‌درخشد

 ایلیا هلشی‌زاده نونهالی با استعداد کرمانشاهی در فوتبال می‌درخشد

«ایلیا هلشی‌زاده» نونهال هشت ساله‌ای است که در کلاس دوم ابتدایی در مدرسه ابتدایی اقبال آموزش و پرورش ناحیه سه مشغول تحصیل بوده و دوسال است که در رشته فوتبال مشغول فعالیت می‌باشد.

photo_۲۰۱۸-۰۸-۲۰_۲۰-۰۶-۳۴

این نونهال که متولد 29 مهر 1389 است که امسال در مدرسه فوتبال بیستون کرمانشاه مشغول تمرین می‌باشد که در این مدرسه انصافاً خوب ظاهر شده است که  برای اولین بار یکی از استعدادهای خوب فوتبال این استان است که بزودی به آکادمی فوتبال بیستون معرفی خواهد شد. 

او یکی از امیدهای فوتبال کرمانشاه است که در سال‌جاری به عنوان یک مستعد به جامعه فوتبال شناخته است.

photo_2018-08-20_19-32-39

ایلیا هلشی‌زاده ضمن تشکر از مسولین هیئت  فوتبال  کرمانشاه، درخواست دارد که توجه بیشتری به نونهالان و نوجوانان داشته باشند و از« مجتبی گردگانه» مربی زحمت‌کش و نامی فوتبال خویش که وی را همواره مورد لطف و حمایت قرار داده تقدیر و تشکر کرد.

ایلیا هلشی‌زاده اعتقاد دارد که ورزش برای سلامتی و شادابی نونهالان، نوجوانان و جوانان بسیار مفید و تأثیر گذار است.

 اشخاص و افرادی که قصد دارند وارد وادی ورزش شوند باید توجه بیشتری به تحصیل داشته باشند و درس خواندن را فراموش نکنند.

photo_۲۰۱۸-۰۸-۲۰_۱۹-۱۴-۴۰

وی امیدوار است که با حمایت‌های خانواده و هیئت فوتبال در میادین‌های بین‌المللی، آسیایی، جهانی و المپیک را در رشته فوتبال با سایر هم‌تیم‌های کسب کند و افتخاراتی را برای کشور و شهر کرمانشاه بدست بیاورند.

ایلیا هلشی‌زاده در پایان درمورد تنها خواسته‌اش از مسولین چنین اظهارداشت: کمبود زمین‌های تخصصی  ورزشی یکی از اساسی‌ترین و اصلی‌ترین مشکل برای ورزشکاران است که امیدوارم مسولین هر چه زودتر چاره‌ای به حال این مشکل آن بیاندیشند. زیرا سایر رشته و فوتبال  باید توسعه و مورد توجه جدی قرار گیرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2omnqd

اخبار مرتبطآخرین اخبار


نکاتی درباره مدارس فوتبال که تا بحال نشنیده‌اید