تاریخ انتشار: 1395/08/04 15:06
کد خبر: 253184

تداوم درخشش نوید شمس در بالاترین سطح جهانی تنیس روی میز

نونهال ایرانی هم چنان به درخشش خود در مسابقات جهانی تنیس روی میز که در شانکهای چین در حال برگزاری می باشد، ادامه می دهد.
تداوم درخشش نوید شمس در بالاترین سطح جهانی تنیس روی میز

به گزارش سرویس ورزش های راکتی فرتاک ورزشی، حضور در بهترین تورنمنت رده سنی نوجوانان جهان آن هم در حالی که تنها 11 سال داشته باشی و یک نونهال محسوب بشوی، به خودی خود می تواند افتخاری بزرگ برای هر ورزشکاری باشد.

حال اگر این حضور توام با کسب نتایج درخشان باشد که حرف دیگری است و باید افتخار این حضور را چند برابر دانست.

بدون شک آنهایی که با ورزش تنیس روی میز آشنایی دارند، به خوبی متوجه این موضوع میباشند  که  برای دستیابی به موفقیت در این ورزش باید رنج های بسیاری کشید تا بتوان در سطح ملی و بین المللی به موفقیت دست یافت و این میسر نخواهد شد مگر با تلاش های شبانه روزی و حمایت هایی که باید در این راستا صورت بگیرد.

خوشبختانه در حال حاضر جرقه های امید در تنیس روی میز کشور زده شده و شاهد حضور موفقیت آمیز بازیکنان در رده سنی نونهالان هستیم و می بینیم که در مسابقات جهانی تنیس روی میز نوجوانان جهان که با حضور قهرمانان قاره ها و کشور میزبان و هم چنین تیم منتخب نونهالان جهان«هوپس» در حال حاضر با حضور 8 تیم در شانکهای چین مهد تنیس روی میز دنیا در جریان است، یک نونهال ایرانی در تیم منتخب نونهالان جهان حضور داشته و همراه با حضورش که موفقیتی کم نظیر در تنیس روی میز می باشد، حریفان نوجوان را که چندین سال با او تفاوت سنی دارند را باشکست بدرقه نماید.

 

photo_2016-10-25_04-02-45

نوید شمس بازیکن نونهال ایرانی در تداوم حضور موفقیت آمیزش در مسابقات جهانی شانکهای چین، امروز نیز نتایج بسیار خوبی توسط این بازیکن رقم خورد و توانست دو پیروزی در مقابل بازیکنان آمریکا لاتین و اقیانوسویه کسب نموده و شگفتی و تحسین تمام حاضرین را در بر داشته باشد.

شایان ذکر است همان طور که در بالا اشاره گردید، نوید شمس با 11 سال سن در مقابل بازیکنان تراز اول 15 ساله دنیا قرار گرفته است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2lmln8

اخبار مرتبطآخرین اخبار


نوید شمس و درخشش قابل تحسین در مسابقات جهانی تنیس روی میز

خوزستان قهرمان نونهالان تنیس روی میز دختر  کشور شد
مسابقات قهرمانی کشور نونهالان دختر