تاریخ انتشار: 1403/02/01 12:07
کد خبر: 1273270

تکلیف بازگشت فرهاد مجیدی به ایران مشخص شد

سرمربی سابق استقلال در مقطع فعلی، قصد بازگشت به فوتبال ایران و مربیگری در لیگ برتر را ندارد.
تکلیف بازگشت فرهاد مجیدی به ایران مشخص شد

به گزارش فرتاک ورزشی

پس از جدایی فرهاد مجیدی از تیم فوتبال اتحاد کلباء، شایعات زیادی پیرامون آینده سرمربی سابق استقلال شکل گرفت. در ابتدا اخباری مبنی بر حضور احتمالی او در تیم المپیک امارات منتشر شد که منشأ این خبر نیز، انتشار یک استوری از سوی مجیدی بود که لباسی با لوگوی فدراسیون امارات را بر تن داشت.

در ادامه مشخص شد که این تصویر مربوط به یک دوره مربیگری بوده و ارتباطی با حضور مجیدی در تیم المپیک امارات ندارد. سپس اخباری درخصوص حضور احتمالی فرهاد در یکی از تیم‌های اماراتی منتشر گردید و حتی مدیربرنامه‌های وی اعلام کرد که ممکن است مجیدی به زودی هدایت تیمی را در امارات برعهده بگیرد.

طی روزهای اخیر و پس از جدایی پاکو خمس از تراکتور، برخی شایعات در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه فرهاد مجیدی یکی از گزینه‌های هدایت تیم تبریزی است. حتی هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل تراکتور در گفتگویی که شب گذشته با برنامه شب‌های فوتبالی داشت، در پاسخ به سوال مجری برنامه مبنی بر اینکه مجیدی یکی از گزینه‌های جانشینی خمس بوده، این موضوع را تکذیب نکرد.

فرهاد مجیدی

اما حالا پیگیری‌های خبرنگار ورزش سه نشان می‌دهد که مجیدی به تمامی پیشنهاداتی که از تیم‌های لیگ برتر به دستش رسیده، پاسخ منفی داده است. مدیر برنامه‌های سرمربی سابق اتحاد کلباء به ورزش سه می‌گوید که فرهاد در مقطع فعلی هیچ تمایلی برای بازگشت به لیگ برتر ایران ندارد و شایعات منتشره در این خصوص بی‌اساس است.

در نتیجه به نظر می‌رسد که باید شاهد ادامه دوران مربیگری مجیدی در خارج از کشور باشیم. ممکن است که سرمربی پیشین استقلال برای فصل بعد منتظر پیشنهاداتی از لیگ امارات باشد تا این بار شانس خود را در تیم جدیدی امتحان کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/yo6j7e

آخرین اخبار