تاریخ انتشار: 1403/02/29 13:26
کد خبر: 1275620

ژاوی: لاپورتا پیام مثبتی فرستاده و به شایعات اهمیت نمی‌دهم

سرمربی بارسلونا به شایعات درباره احتمال اخراجش از این تیم در پایان فصل جاری واکنش نشان داد.
ژاوی: لاپورتا پیام مثبتی فرستاده و به شایعات اهمیت نمی‌دهم

ژاوی هرناندس در واکنش به شایعات مطرح شده درباره اینکه خوان لاپورتا برخلاف توافق اخیری که داشته‌اند، قصد قطع همکاری با او در پایان فصل جاری را دارد، گفت: باشگاه به من اعتماد دارد. من به شایعات اهمیتی نمی‌دهم. رئیس (لاپورتا) و دکو (مدیر ورزشی تیم بارسا) پیام‌های واضح و مثبتی برای من ارسال کرده‌اند. من به شایعات اهمیتی نمی‌دهم، من به هیئت مدیره بارسا اهمیت می‌دهم و هیچ چیز تغییر نکرده است. ما یک پروژه داریم و به برنامه خود ادامه می‌دهیم.

وی افزود: چیزی تغییر نکرده است. اگر چیزی تغییر کند، شما (رسانه‌ها) را در جریان قرار خواهیم داد اما همه ما آرام هستیم و روی این پروژه تمرکز کرده‌ایم. این تیم کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد و سعی خواهد کرد فصل آینده جام‌های قهرمانی را به ارمغان بیاورد. پروژه ما روشن است.

سرمربی بارسلونا تصریح کرد: واقعاً تردیدی ندارم. من تشنه کسب موفقیت با بارسا هستم. افتخار می‌کنم که در این باشگاه هستم و خوشحالم که در بهترین سطح برای فصل آینده رقابت می‌کنیم. حالا هم چیزی تغییر نکرده و تیم را دوست دارم. ما بازیکنان سطح بالای زیادی داریم که خیلی از آنها از لاماسیا به جمع ما اضافه شده‌اند.

ژاوی در پایان خاطرنشان کرد: لاپورتا به من پیام‌های مثبتی فرستاده، نه چیز دیگری! تمامی تمرکز ما هم روی بازی فردا با رایو وایکانو است. من حس خوبی دارم و خوشحالم. سرمربی بارسلونا بودن، فوق‌العاده است. بارسا بهترین باشگاه در جهان است. اطمینان دارم که اوضاع در پروژه ما در آینده بهتر پیش خواهد رفت.

هافبک پیشین بارسلونا که در سال 2021 هدایت این تیم را برعهده گرفت، فصل گذشته کاتالان‌ها را به قهرمانی در لالیگا و قهرمانی در سوپرحام اسپانیا رساند اما تیم تحت‌هدایتش این فصل را بدون جام به پایان برد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/wkv89v

آخرین اخبار