تاریخ انتشار: 1403/04/20 12:40
کد خبر: 1279643

خرج‌ کلان استقلال برای خرید دو بازیکن خارجی معمولی

باشگاه استقلال برای دو بازیکن جدید خود هزینه زیادی انجام داده است.
خرج‌ کلان استقلال برای خرید دو بازیکن خارجی معمولی

به گزارش فرتاک ورزشی

استقلال در نقل و انتقالات تابستانی یکی از تیم های پرکار بود. تمدید قرارداد با آرمین سهرابیان و ابوالفضل جلالی و همچنین جذب میلاد زکی پور و محمدحسین اسلامی و دو بازیکن اهل بوسنی هم خریدهای جدید استقلال محسوب می شوند. ودران کیوسفسکی در کنار آلمدین زیلیکیچ، بازیکنانی هستند که هر چند هنوز خبر انعقاد قراردادشان به صورت رسمی از سوی باشگاه استقلال اعلام نشده اما شنیده‌ها حکایت از آن دارد که توافقات نهایی با این ۲ بازیکن بوسنیایی که به ترتیب در پست دروازه‌بان و وینگر توانایی بازی دارند، انجام شده است.

جالب آنکه در روزهای اخیر گفته می‌شد که جواد نکونام اطلاعی از جذب این ۲ بازیکن نداشته اما در این میان، سکوت سرمربی استقلال حاشیه‌ساز شده و با توجه به رویکرد نکونام در فصل گذشته در انتقاد از جذب بازیکنان بدون اطلاع او، به نظر می‌رسد که این فرضیه صحت ندارد و باید دید سرنوشت این ۲ بازیکن خارجی از کیفیت بالایی هم برخوردار نیستند، چه خواهد بود. خریدهای جدید و جنجالی استقلال هر دو قرارداد خود را با این باشگاه امضا کردند و دیگر راه برگشتی هم وجود ندارد.

در خصوص مبلغ قرارداد این دو بازیکن که اصلا رزومه قوی هم ندارند، گفته می شود باشگاه استقلال هزینه زیادی را برای جذب این دو بازیکن انجام داده است. این دو بازیکن بوسنیایی در مجموع چیزی در حدود ۹۰۰ هزار دلار برای باشگاه استقلال هزینه در بر داشته است که مبلغ بسیار بالایی محسوب می شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/vzr98n

آخرین اخبار