تاریخ انتشار: 1403/01/25 13:21
کد خبر: 1272742

آقایان دوست دارند همه سوت‌ها به سود آنها باشد | نکونام باید اخراج می شد

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک، بیانیه باشگاه استقلال را تلاشی از جانب آبی‌ها برای مظلوم‌نمایی می‌داند.
آقایان دوست دارند همه سوت‌ها به سود آنها باشد | نکونام باید اخراج می شد

محمد رجائیان درباره شکست یک بر صفر تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل استقلال گفت: با توجه به شرایط بازی، تساوی بهترین نتیجه برای استقلال بود. حریف موقعیت‌های گلزنی زیادی نداشت و نیمه دوم در اختیار ما بود. استقلال از تک موقعیت خود استفاده کرد و به تیم حریف و مدیرانش تبریک می‌گویم. ما همه تیم‌های بزرگ را شکست داده‌ایم و از اینکه نتوانستیم از پس استقلال بربیاییم، مقابل مردم اراک اظهار شرمندگی می‌کنیم.

وی در مورد اعتراض جواد نکونام و بازیکنان استقلال به قضاوت رضا عادل تصریح کرد: این اولین قضاوت منطقی و حرفه‌ای یک داور در لیگ برتر بود. عادل بدون غرض و مرض سوت زد. البته کارشناسان داوری گفتند میلاد فخرالدینی در دقایق ابتدایی بازی باید اخراج می‌شد. با این حال عادل با توجه به فضای حاکم بر زمین عملکرد خوبی داشت. آقایان دوست دارند همه سوت‌ها به سود آنها باشد.

شیوه نکونام به نتیجه‌گیری استقلال کمک کرده است

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک با انتقاد از رفتار مربیان استقلال در کنار زمین خاطر نشان کرد: روشی که سرمربی و کادر فنی استقلال از آن استفاده می‌کنند، تاکنون به نتیجه‌گیری این تیم کمک کرده است. با توجه به تصمیمات داوران و نیز کمیته‌های اخلاق و انضباطی، اگر من هم جای دوستان (مربیان استقلال) بودم، به همین روش ادامه می‌دادم. بعد از خطای فخرالدینی روی محمد اکبرپور، کل بازیکنان و نیمکت‌نشینان استقلال به داور حمله کردند.

جای تبریک دارد که نکونام بلد است زمین را مدیریت کند!

رجائیان در ادامه اظهارات خود در مورد جواد نکونام و دستیارانش اظهار داشت: جای تبریک دارد که سرمربی و عوامل استقلال، مدل مدیریت کردن زمین را بلد هستند و می‌دانند چه زمانی بازی را بخوابانند یا چه زمانی به داور اعتراض کنند. این اتفاق در کشور ما قابل اجراست، اما اگر استقلال و پرسپولیس می‌خواهند در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند، بدانند همه اتفاقات رصد می‌شود.

وی با بیان اینکه قصد اظهارنظر درباره استقلال نداشت، یادآور شد: متأسفانه دیدم استقلال درباره داوری بیانیه صادر کرده است. کارشناسان داوری بازی را بررسی کنند و درباره بیانیه باشگاه استقلال که برای مظلوم‌نمایی صادر شده است، نظر بدهند. نکونام خارج از محوطه فنی، رفت و آمد زیادی کنار کمک داور و داور چهارم داشت و مستحق حداقل دو کارت زرد بود. از اخراج او خوشحال نمی‌شویم، اما این روش‌ها در لیگ قهرمانان آسیا مؤثر نیست.

مدیرعامل آلومینیوم اراک درباره پاس نشدن چک این باشگاه بابت صدور رضایتنامه میلاد فخرالدینی بیان کرد: فخرالدینی گفت به دلیل بیماری مادرش و مشکلات پسرش نمی‌تواند در اراک بماند. مبلغ بیشتری برای صدور رضایتنامه در نظر داشتیم، اما فراموش نکردیم که فخرالدینی نقش خود را به‌عنوان کاپیتان تیم به بهترین شکل اجرا کرده است و توافق کردیم با این رقم (پنج میلیارد و 600 میلیون تومان) و با ارائه چک از آلومینیوم جدا شود.

رجائیان با بیان اینکه این چک‌ها از سوی یک رئیس بانک صادر شده است، به تسنیم گفت: باشگاه استقلال به فخرالدینی پول نداده است و این بازیکن باید پول هیئت فوتبال استان اراک را هم پرداخت کند. بخشی از رقم مربوط به این چک‌ها پرداخت شده است. از اینجا به بعد، شکایت خود را نزد کمیته برگزاری مسابقات و فدراسیون مطرح می‌کنیم. در توافق و قرارداد فی ما بین، بندی وجود دارد که اگر مطالبات ما پرداخت نشود، می‌توانیم جلوی بازی فخرالدینی را بگیریم.

وی در مورد وضعیت صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه آلومینیوم تصریح کرد: ما از والنتینو یوئل به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) شکایت و پیشنهاد کردیم مطالباتش را به‌صورت اقساطی پرداخت کنیم. باشگاه‌های ما در زمینه مجوز حرفه‌ای مشکل دارند. زارعی (مسئول مجوز حرفه‌ای فدراسیون) به‌صورت شبانه‌روز مشغول است و با توجه به تفاوت ساعت با مالزی، مدیران فدراسیون باید موارد را شبانه انتقال می‌دادند. آلومینیوم به‌جز مواردی در ورزشگاه، مشکلی برای مجوز حرفه‌ای ندارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/renam6

آخرین اخبار