تاریخ انتشار: 1403/02/25 10:12
کد خبر: 1275364

مودریچ و خوسلو: مصمم به ادامه‌ی راه در مادرید!

هافبک کروات و مهاجم اسپانیایی رئال مادرید در نظر دارند فصل آینده هم برای این تیم بازی کنند.
مودریچ و خوسلو: مصمم به ادامه‌ی راه در مادرید!

لوکا مودریچ که قرارداد فعلی‌اش با باشگاه رئال مادرید در پایان فصل جاری منقضی می‌شود، به دنبال این است که فصل آینده هم برای این تیم بازی کند. طبق گزارش برنامه تلویزیونی «ال‌چیرینگیتو» اسپانیا؛ لوکا مودریچ حاضر است دستمزد خود را به طرز قابل‌توجهی کاهش داد تا بتواند فصل آینده هم در رئال مادرید باشد. مودریچ تا آخرین لحظه منتظر پیشنهاد رئال مادرید برای تمدید یکساله قراردادش خواهد ماند چون بزرگترین آرزویش بازنشستگی با پیراهن این تیم است.

لوکا مودریچ که در نقل‌وانتقالات تابستانی 2023 با رد پیشنهادهای هنگفت باشگاه‌های عربستانی یعنی الهلال و النصر تصمیم گرفت قراردادش را تا پایان ماه ژوئن 2024 با رئال تمدید کند، در 12 فصل اخیر به کهکشانی‌ها برای کسب 25 جام مختلف کمک  کرده که از آن جمله می‌توان به پنج قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، چهار قهرمانی در لالیگا و دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا اشاره کرد.

این هافبک کروات و 38 ساله که در سال 2012 از تاتنهام به پرافتخارترین باشگاه اروپا پیوست، تاکنون در 531 بازی برای رئال مادرید به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن 39 گل، 86 پاس‌گل هم برای‌ هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

همچنین رسانه اسپانیایی «رلوو» خبر داد؛ باشگاه رئال مادرید برای فصل آینده روی خوسلو حساب باز کرده اما در عین حال او را تشویق کرده‌اند که به پیشنهاداتی که دریافت می‌کند، گوش فرا دهد. باشگاه به این مهاجم اسپانیایی یادآور شده که در تابستان پیش‌رو بازیکنان جدیدی به خط حمله اضافه خواهد شد، اما خود او دوست دارد در رئال بماند.

خوسلوی 34 ساله که در بازی برگشت رئال مادرید مقابل بایرن مونیخ در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا با دو گل دیرهنگام خود ناجی کهکشانی‌ها شد و موجبات صعود این تیم به فینال را رقم زد، تابستان گذشته با قرارداد قرضی یک ساله از اسپانیول به رئال مادرید ملحق شد. او این فصل 16 گل در 47 بازی برای تیم تحت هدایت کارلو آنچلوتی به ثمر رسانده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/pbly66

آخرین اخبار