تاریخ انتشار: 1402/09/29 14:05
کد خبر: 1264388

مظفری زاده: هر وقت تراکتور روی دور برد می افتد، این اخبار منتشر می‌شود

سرپرست تیم فوتبال تراکتور گفت: هر وقت تیم ما روی دور برد می‌افتد، بحث پیشنهادات خمز از لالیگا مطرح می‌شود.
مظفری زاده:  هر وقت تراکتور روی دور برد می افتد، این اخبار منتشر می‌شود

سعید مظفری‌زاده، در مورد مطرح شدن پیشنهاد باشگاه لالیگایی آلمریا به پاکو خمز، سرمربی تیم فوتبال تراکتور اظهار داشت: هفته‌ای یکبار از این خبرها می‌شنویم (با خنده) مدتی قبل یک خبرنگار در نشست خبری چنین سؤالی از خمز پرسید که او به شدت عصبانی شد و گفت این اخبار را از کجا می‌آورید، چرا به خودم پیشنهاد نمی‌دهند؟

وی افزود:‌ در مورد پیشنهاد آلمریا چیزی نشینیدم، قطعاً اگر با خود خمز هم صحبت کنیم این موضوع را رد می‌کند. صحت و سقمش را نمی‌دانم اما اگر پیشنهادی باشد، همانگونه که خمز گفت ابتدا باید خودش در جریان قرار بگیرد.

سرپرست تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این سؤال که اگر پیشنهاد آلمریا جدی باشد چه شرایطی فراهم خواهد شد، عنوان کرد: خمز با تراکتور قرارداد بلندمدت دارد. ما و خودش نیز به این صحبت‌ها  توجهی نداریم. هر وقت تراکتور روی دور می‌افتد، از این خبرها بیرون می‌آید اما توجهی به آنها نداریم. خمز با تراکتور قرارداد داشته و فردی حرفه‌ای و متعهد است. باشگاه هم از عملکرد او بسیار رضایت دارد. کارمان را انجام می‌دهیم و تمام تمرکز مجموعه تراکتور روی ادامه  موفقیت‌ها است. به همین دلیل به جای فکر کردن به چنین پیشنهاداتی که صحت درستی هم ندارد، به بازی بعدی مقابل ملوان فکر می‌کنم.

وی در مورد دیدار با ملوان توضیح داد: ملوان تیم جوان و بسیار خوبی است که در فصل اخیر نتایج فوق‌العاده‌ای کسب کرده است. خوشحالیم 2 تیم خوب مقابل هم قرار می‌گیرند و امیدوارم بازی خوبی هم داشته باشیم. 

سرپرست تیم فوتبال تراکتور در مورد نگرانی هواداران نسبت به اظهارات خمز پس از بازی با پیکان مبنی براینکه از برخی مسائل مثل کیفیت چمن ورزشگاه یادگار امام خسته‌ شده‌ام و شاید به اسپانیا بازگردم، گفت: اصلاً به این صحبت توجهی نمی‌کنیم زیرا مسائل خیلی مهم‌تری داریم که باید به آنها فکر کنیم. تمام تمرکز خمز، بازیکنان و مجموعه تراکتور در حال حاضر به بازی بعدی با ملوان است. اصلاً به این مسائل توجهی نمی‌کنیم.

مظفری‌زاده در مورد درخواست بخشش کارت زرد شجاع‌ خلیل‌زاده و محمد نادریدر بازی با پیکان که منجر به محرومیت این دو بازیکن مقابل ملوان شده است، عنوان کرد: نامه خود را نوشته‌ایم اما هنوز جواب نداده‌اند. منتظر و پیگیر بخشش محرومیت این دو بازیکن هستیم.

وی در مورد انتقاد تراکتور نسبت به داوری بازی با پیکان گفت: خود من هم وقتی داوری می‌کردم یک روز خوب و یک روز بد داشتم. متأسفانه در بازی با پیکان روز خوب محمدی نبود و اشتباهات زیادی داشت. تبعات این اشتباهات هم برای تراکتور بسیار زیاد بود.

سرپرست تیم فوتبال تراکتور در واکنش به این موضوع که این تیم در فصل جاری خیلی کم بیانیه صادر کرده یا  اصلاً این کار انجام نداده بود  اما قضاوت داوری بازی با پیکان سبب شد سرخ‌پوشان تبریزی نیز به جمع بیانیه‌نویسان لیگ برتر اضافه شوند، اظهار داشت: اصلاً قصد بیانیه دادن نداشتیم اما اولین بار نبود که اشتباهات داوری علیه تراکتور رخ می‌داد. چندین بار دیگر نیز این کار انجام می‌شد و بارها نامه نوشتیم اما پاسخی نگرفتیم. تیم ما در این فصل بابت اشتباهات داروی لطمه زیادی دید ما هم باید پیگیر حق و حقوق باشگاه باشیم به همین دلیل بیانیه دادیم که فدراسیون نسبت به و تراکتور و همه تیم‌ها توجه بیشتری داشته باشد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/pbje9l

آخرین اخبار